Bitcoin’i yıl sonunda bekleyen gelişmelere hazırlık yapılıyor

Bitcoin yıl sonunda ne kadar fiyat ile satılacak? Probleminin yanıtını bilen insan olmadığı için bu probleminin yanıtını verebilecek hiç kimseye ulaşmak mümkün değil. Durum bu olunca, kripto para sahipleri yıl sonunda ne kadar fiyat ile satılacak olduğu konusunu daha oldukca analistlerin yorumları ve kendi düşünceleri ile harmanlıyor ve daha oldukca yükselecek olduğuna inanç duyar ise daha çok kripto para sahibi olmak için derhal adımlar atmaya başlıyor.

Eğer ki tam tersini düşünür ve tam tersi hareket eder ise o zamanda kripto para sahibi olmamak ve mevcut kripto paralarını satma yolunu tercih edebiliyor. Bunun sebebi olarak ise iki değişik sebep gösteriliyor ki bu sebeplerden 1 tanesi daha çok yitik etmemek, bir tanesi ise daha çok kazanmak.

Mümkün değil bilinemez

Bitcoin fiyatının yıl sonu için ne kadar olabileceği konusunu bilen insan bulmak olanaksız olduğundan ve bunun tamamen özgür piyasa benzeri bir talep dengesi ve düzene bakılırsa belirlendiğinden dolayı fiyat için yıl sonu beklentilerinin pozitif yönde olsa bile beklendiği kadar yüksek olmayabilecek olduğu göz önünde bulundurulmalı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.