Bitmain 12 Milyar Dolar Değere Sahip

Çinli madencilik devi Bitmain üstün derece elde etti. 12 milyar dolar değere haiz olan Bitmain üstün dereceli üstüne üstün dereceli kırarken, madencilik devinin devamlı olarak çalmış olduğu ve gün içinde binlerce madencilik aletinin etken olarak dünyanın birçok bölgesinde çalıştırdığı gerçeği mevcut. Devamlı olarak yenilenen madencilik cihazları ne kadar enerji ve öteki bazı ekonomik mevzularda mesele ve sıkıntılara sebep olsa bile meydana getirilen bakım ve kontroller sonrasında Bitmain en üst düzeyde üretim yapabildiklerini açıklamıştı.

Kanada yönetiminden ucuz elektrik isteyerek fakat bunda ret yanıtı alarak bu ülkede etkinlik göstermek mevzusunda hemen hemen tam karar vermeyen Bitmain, Series B turunun kapanması ile kıymetini 12 milyar dolar seviyesine kadar yükseltti.

Daha Fazla Artacak

İddialar Bitmain ve öteki madencilik şirketlerinin toplam net değerinin gelecek birkaç yıl içinde kripto paraların daha çok kullanılır hale gelmesi ile en üst seviyeye yükselecek bulunduğunu tahmin edercesine açıklamalar yapmaktalar. Hemen hemen daha bu yıllarda pek fazla madencilik alanında pek fazla şirket bulunmazken, bazı dünya devlerinin devamlı olarak bu alanda emek harcamalar yaptıkları ve hemen hemen madencilik şirketleri kurmasalar bile geleceğe yönelik olarak yeni firmalar kurulmasına yönelik adımlar atabilecek oldukları iddiaları mevcut.

  • Bitmain dünyanın en büyük madencilik şirketleri içinde ilk sırada bulunuyor.
  • Çinli madencilik devinin yalnız Çin değil dünyanın değişik bölgelerinde çiftlikleri kısaca merkezleri bulunmuş olduğu suretiyle Türkiye’de ise bir üretim merkezi maalesef ki bulunmuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.