BitMEX 6.6 milyar dolarlık kripto parayı yönetiyor

BitMEX isminde kripto para borsasının bugün gün içinde toplam yönettiği kripto para tutarının 6.6 milyar dolar olduğu ve bu tutarın oldukca fazla olduğu açıklandı. Meydana getirilen açıklamada kripto paraların daha çok talep görmeye başlaması sonucunda BitMEX isminde kripto para borsasının daha çok kıymet kazanılmış olduğu ve toplamda 6.6 milyar dolara eşit olan 1.027.214,62 tutarında Bitcoin’in işlem görmüş olduğu açıklandı.

Kripto para borsasından meydana getirilen açıklamada bayağı fazla olan bu tutarın her geçen gün daha çok artmasının beklendiği ve daha çok insanoğlunun kripto paralar ile ilgilenmesi sonucunda taleplerde daha çok oranda artış olduğu gözlemlendi.

Kripto paralar ile ilgili olarak dünyanın en kuvvetli borsalarından bir tanesi olan BitMEX bu alanda en fazla yatırımcının kullandığı kripto para borsaları içinde ilk sıralarda içeriyor.

Milyarlarca dolar korunuyor

6.6 milyar dolardan daha fazlasını korumak zorunda olan BitMEX öteki sitelere oranla daha çok güvenilir sistemler, daha çok güvenilir teknolojiler kullanmak zorunda. Yeni teknoloji güvenlik sistemleri ile donatılmış olan borsa sitesinin bugün itibari ile değerinin milyarlarca dolar olduğu kesinleşmiş durumda.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.