Bitpay Yılın Şirketi Seçildi!

Dijital varlık işlem platformu Bitpay, pazar araştırması şirketi Frost & Sullivan’dan alternatif ödemeler kategorisinde senenin şirketi ödülünü kazanmıştır.

Frost & Sullivan’ın başkanı David Frigstad 23 Haziran tarihindeki açıklamasında, “Bitpay, gelişme, yenilikçilik ve liderlik alanında en iyi uygulamaları sunan gerçek bir sanayi lideri.” dedi.

Bitpay, Bitcoin’de Ödemeyi Kolaylaştırıyor

2011 senesinde kurulan Bitpay, işletmelerin Bitcoin’i bir ödeme şekli olarak kabul etmelerine olanak sağlamış oldu. 164 ülkede etkinlik gösteren Bitpay, 20.000’den fazla şirketle entegre oldu.

Bitpay, kripto ödemeleri için yeni bir kapı açtı. Frigstad’a bakılırsa bu durum, Bitpay platformunu ödülün adayları içinde zirveye taşıdı.

Bitpay Daha Fazla Alan kişi Erişimine İzin Veriyor

Frost & Sullivans’ın bulgularına bakılırsa Bitpay, küresel şirketlere alan kişi ödemelerini sağlamak için daha geniş bir kapı açıyor. Platform ek olarak kullanıcı tercihine bağlı olarak otomatik bitcoin ve nakit dönüşümü de içeriyor.

Bitpay CEO’su Stephen Pair, “Bitpay’in dünyanın en iyi ödeme şirketleri içinde düşünülmesi ve ‘Senenin Şirketi’ seçilmesi bir onurdur.” dedi.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.