BlackRock: Tüm kripto paralarınızı kaybetmeye hazır olun!

Küresel piyasalar son dönemde kripto paralara odaklanmış durumda. Başta Bitcoin olmak suretiyle öteki tüm altcoin kripto paralara ilgi artarken, bir taraftan negatif değerlendirmeler, bir taraftan ise ”geleceğin para birimi” olacağını dillendiren yatırımcılar ve dev şirketlerin yetkilileri bulunuyor.

Bunlara son örnek olarak BlackRock Yatırım Enstitüsü Küresel Yatırım Baş Strateji Uzmanı Richard Turnill, karşımıza çıkıyor. Kendisinin imzası bulunan gösterilen açıklamasında ”kripto paralarınızı kaybetmeye hazır olun!” diyerek ciddi uyarıda bulunan Turnill, yatırımcıların şimdilik yalnız tüm yatırımlarını kaybetmeye hazırlarmış şeklinde kripto paralara yatırım yapmalarını önerdi. Kripto paraların geleceğin para birimi olacağını düşündüğünü açıklayan meşhur uzman, kripto paraların birçok zorluğun üstesinden gelmesi durumunda başarıya ulaşmış olacağını savundu.

Yasa Düzenleyicilerinin Tesiri Oldukca Büyük

Turnill, Bitcoin ve öteki kripto paraların yükselmesi, düzene girmesi ve geleceğin standart para birimlerinden olmasının önünde yasal engeller ve güvenlik endişeleri bulunduğunu hatırlattı. Bu engellerin kaldırılması durumunda her daim kripto paraların ilerleyebileceğine değinerek sözlerine son veren meşhur uzman, yatırımcıları ise ve yeni yatırım yapacakların ise kaybetmeye hazır oldukları paralar ile yatırım yapmalarının mühim bulunduğunu belirtti.

[bitcointicker]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.