Blockchain Teknolojisinin ve Kripto Paraların Kalbi İstanbul’da Atacak

20 Şubat tarihinde Haliç Kurultay Merkezi‘nde düzenlenecek olan Blockchain Economy Istanbul Summit, blockchain ekonomisi ve kripto para sektörüyle ilgilenen her insanın katılım göstermesinin beklendiği, bölgenin en büyük dijital para konferansı olma iddiasıyla kapılarını aralamaya hazırlanıyor.

Yatırımcılar, girişimciler ve profesyonellerin kripto para pazarının mevcut durumunu tartışacağı etkinliğe internasyonal düzeyde katılım gerçekleşecek. Blockchain ve dijital varlıklarla ilgilenen yatırımcıların yanı sıra Türkiye, Avrupa, Ortadoğu ve Asya’dan mühendis ve profesyoneller de Blockchain Economy Istanbul Summit’teki yerini alacak.

20 değişik ülkeden 5 binden fazla katılımcının iştirak etmesi beklenen konuşma canlı olarak da 10 binden fazla kişiye yayınlanacak.

Katılımcılar içinde kimler var?

Milyarder yatırımcı Tim Draper, The Wall Street analisti Tom Lee, Özgür Liberland Cumhuriyeti’nin Başkanı Vit Jedlicka, IOTA’nın kurucu ortağı Serguei Popov, Malta’nın Blockchain danışmanı Cal Evans konuşma kapsamında söz alacak ana katılımcılar içinde.

Bilet tutarları belli oldu

Türkiye’den öğrenciler konferansa 200 TL ücretle katılabilecek, yurtdışındaki öğrencilerin ise 94 € ödeme yapmaları gerekiyor. Bunun haricinde standart bilet tutarları 186 € olarak belirlenmiş durumda.

Sadece bu, yalnız sınırı olan bir süre için geçerli. Konferansa sayılı süre kala ücretlerin daha da yükselmesi söz mevzusu olabilir. Ek olarak bilet ödemelerini kripto para birimleriyle yapmayı yeğleyen hepimiz yüzde 12’lik ek bir indirimden faydalanacak.

Detaylı data, etkinlik alanına ulaşım ve bilet satın alma şeklinde işlemler için blockchaineconomy.istanbul adresi ziyaret edilebilir.

“Blockchain Economy Istanbul Summit”

Mekan: Haliç Kurultay Merkezi, Istanbul

Tarih: 20 Şubat 2019
Website:

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.