BlockDown 2020 Çığır Açacak 3D BlockDown Konferansını Tanıttı

Bir araya gelemediğimiz, evlerimizde kalmak ve çalışmak durumunda olduğumuz bu günlerde, kripto para topluluğunun iletişimde kalması için 16-17 Nisan tarihlerinde sanal kripto konferansı BlockDown 2020, son nesil teknolojileri kullanarak ziyaretçilerini bir 3D konuşma içinde ağırlayacak.

BlockDown katılımcıları, sektörün mühim isimlerinin ve projelerinin olacağı, bir oldukca konuşmanın ve panellerin gerçekleşeceği stantların bulunacağı sanal konuşma salonuna girmeden ilkin kendi avatarlarını seçip, tasarlayabilir ve Blockdown ana salonundaki oturumları ve öteki tüm panelleri izleyebilirler.

Kripto PR ajansı EAK Digital CEO’su Erhan Korhaliller mevzu hakkında yapmış olduğu açıklamada “Bunun ‘The Sims’ oyununun kripto versiyonu benzer biçimde” düşünülmesi icap ettiğini belirtti ve ekledi;

“Biz bu konferansta etkileşimin, tıpkı düzgüsel bir etkinlik içinde bulunan networking salonunda, after partide yada fuayede en iyi arkadaşınızla karşılaştığınız benzer biçimde organik olmasını istiyoruz. Stantlara, marka içeren t-shirtlere, sahnelere ve networking alanlarına haiz düzgüsel bir kripto para konferansı düşünün, BlockDown2020 tamamen aynı olacak katılımcılar avatarlarını istedikleri panele, konuşmacıya yada standa yönlendirebilecek ve denetim edebilecekler.

“Gelecek yıllarda kripto para konuşma döngüsünü değiştirecek hakikaten eşi olmayan bir model sunduğumuzu düşünüyoruz. İlgi duyan katılımcıları ilk BlockDown etkinliğine katılmaya ve konuşma etkinliklerinin geleceğini deneyimlemeye çağrı ediyoruz.

Ek olarak hangi katılımcının kendi standını ziyaret ettiğini öğrenmek isteyen sponsorlar/firmalar için oldukça detaylı veri sunuyor ki bunlar fizyolojik bir konuşma kapsamında mümkün olmayan imkanlardır.

Bunların yanı sıra BlockDown, değişik vakit bölgelerini de kapsayan dünya klasmanındaki DJ’lerin olduğu efsanevi bir 3D afterparti’ye ev sahipliği meydana getirecek.”

Birinci Derslik Konuşmacılar

BlockDown 2020 için kullanılan teknoloji son nesil olsa da bu zamanı etkinliğe katılmak için sanal gerçeklik gözlüğü benzer biçimde ek ekipmanlara gerek yok. Korhaliller, mevzu hakkında yapmış olduğu açıklamada şunları beyan etti:

“Etkinliği olabildiğince kapsayıcı hayata geçirmeye çalıştık ve doğru ekipmana haiz olanlar istediklerinde VR seti kullanabilecekken eğleneceye dahil olmak için illa ki buna gereksinim yok.”

BlockDown 2020’nin fütüristik vizyonuna en üst düzey konuşmacılar ve kripto para sektörünün mühim adları katılacak. Bu iştirakçilerin içinde Binance kurucusu ve CEO’su Changpeng Zhao, NEO kurucusu Da Hongfei, ShaepShift CEO’su Erik Voorhees, XX Network kurucusu David Chaum, Datadash, Ivan on Tech, Peter McCormack, Crypto Beadles ve Tone Vays benzer biçimde adlar yer alacak ve her geçen gün yeni isimlerde eklenecek.

Bu etkinlik kripto para sektörünün küresel koronavirüs (Covid-19) salgınına karşı ne kadar dayanıklı bulunduğunu gösteriyor, etkinlikte merkeziyetsiz finans, kripto para sektöründeki güvenlik, gizlilik benzer biçimde konuların yanısıra bir oldukca mevzu ele alınacak.

BlockDown 2020 16-17 Nisan tarihlerinde gerçekleştirilecek ve en iyi blockchain içeriklerinin gösterime başlayacağı bir etkinlik olacak. Etkinlik biletinizi şimdi alabilirsiniz

BlockDown2020

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.