BlockDown Konferansı Başarılı Çıkışı Sonrası Bu Yaz Geri Dönüyor

En başarıya ulaşmış Blockchain konferansları içinde yerini alan, 3D Sanal konuşma BlockDown, yoğun bir katılımla gerçekleşti, gelen talepler üstüne BlockDown fazlaca daha büyük bir katılımla 18-19 Haziran tarihlerinde ikinci konferansını düzenleyecek.

1000’den fazla katılımcı, 50’den fazla konuşmacı ve birçok medya kuruluşunu konuk eden bundan önceki etkinliğin arkasından düzenlenecek olan etkinlik Bitcoin.com ve Cryptoslate benzer biçimde önde gelen haber siteleri tarafınca canlı olarak ortaklaşa yayınlanacak ve aylık 3,5 milyon görüntülenmeye haiz sitelerle dünyanın en fazlaca izlenen sanal Blockchain konferansı olacak.

İlk 1.000 kayıt için parasız bilet imkanı olan etkinlikte, ilave avantajlar ve imkanların olduğu değişik bilet kategorileri bulunmakta.
Son etkinlik, endüstrideki en büyük adlar içinde yer edinen Akon, Erik Voorhees, Roger Ver e Datahash’ten Nicholas Merten’in beğenilerini topladı ve hepsinden 5 yıldız aldı.

Yaz Konsepti

BlockDown 19 haziran günü kapanışı after party eşliğinde DJ’ler ve lazer şovlarıyla yapmayı planlıyor. Diamond ve Gold sponsorlar, katılımcılarla daha yakın etkileşimde bulunabilmeleri için sahnede kendi sunumlarını yapma imkanı bulabilecekler

Canlı çizim gösterisi geri göndü. Katılımcılar konuşmacının değindiği mühim noktaları, sanat içerikli çizim kabiliyetiyle birleştirerek, bir gösteriye dönüştüren sanatçının çizimlerini sahnede görme imkanı bulacaklar.

Her insanın katılabilmesine olanak sağlamak amacıyla, tüm etkinlik ek olarak 2D formatında da sunulacaktır. BlockDown, Kurucusu olduğu ve CEO görevini sürdüren Erhan Korhaliller liderliğindeki, öncü Blockchain PR ajansı EAK Dijitalin Corona virüs karantina döneminde Blockchain topluluğunu bir arada tutmak için organize edilmiştir.

Başarı

Mevzuyla ilgili olarak Erhan Korhaliler şunları belirtti; “Sektörün önde gelen sanal Blockchain konferansını gerçekleştirirken elimizden geldiğince inovatif düşünmeye ve sınırları zorlamaya devam ediyoruz.” “Gene fazlaca kıymetli konuşmacıların olacağı bir etkinlik bizi bekliyor ve sisteme yeni eklediğimiz ‘Mastermind’ benzer biçimde yeniliklerle bu alandaki mühim adlar Blockchain sektöründeki sorunları çözme noktasında bir araya geliyor.” “Ek olarak ilk kez bu inanılmaz atmosferi yaşamak isteyen hepimiz için 3D BlockDown dünyasını her insana parasız bir halde açıyoruz. 3D sergi alanından sanal after partiye kadar hatırlanacak anlamış olur yaşamak için tek yapmanız ihtiyaç duyulan kayıt olup sanal favori giysiniz ile beraber bizlere katılmak.”

Mastermind

Yeni BlockDown’a meydana getirilen mühim eklemelerden bir tanesi Mastermind Paneli olacak. Mastermind kripto dünyasının karşılaşmış olduğu problemleri çözmek adına canlı olarak vizyonerlerle beyin fırtınası yapma ve geliştirme imkanı sunmak, endüstrinin gelişimi için düşünce birliği yapmak adına tasarlandı.

Avatarlar

BlockDown katılımcıları, sanal konuşma öncesinde kendilerini temsil eden kendi avatarlarını tasarlayabilecek. Bununla beraber firmalar için fazlaca mühim olan fakat fizyolojik konuşma ortamında mümkün olmayan, stand ziyaretçilerinin bir datasınının tutulması sanal konferanslarda mümkün hale hale geliyor.

BlockDown’un gelecek etkinliği 18-19 Haziran’da yapılacak. Daha çok data sahibi olmak ve kayıt yaptırmak için; adresinden, BlockDown Telegram kanalından yada [email protected] adresine mail atarak ulaşabilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.