Blockstream’in Liquid Network’ü Üzerinden Satılacak Olan İlk Token Olan BTSE Token Mart’ta Satışa Çıkıyor

Birleşik Krallık — 25 ŞUBAT 2020 — Kripto para teknolojileri geliştiren öncü şirket BTSE, borsasının tokenı olan BTSE Token’ı Blockstream’in Liquid Network’ü üstünde 5 Mart 2020 tarihinde halka arz edecek.

BTSE CEO’su Jonathan Leong mevzu ile ilgili “Token’ımızın hususi satış sürecini FBG Capital, Lemniscap, CMS Tüm ortaklık, Taureon Capital, GBCI Ventures ve BCB Blockchain şeklinde firmalar ile tamamladık, sıra halka arza geldi” dedi.

BTSE Token halka arz sürecinden 2 saat sonrasında BTSE borsasında işlem görmeye başlamış olacak. $2 satış fiyatı ile kullanıcılar 1 ila 25.000 token içinde diledikleri oranda alım yapabilecekler. Token satış süreci süresince yalnızca 1 milyon tane token satışa sunulacak.

BTSE borsasının tokeni hem de Liquid Network üstünde çıkartılan ilk token olma hususi durumunu taşıyor. Liquid Network Bitcoin için oluşturulmuş hususi ilk yan zincir teknolojisi olarak tanıtılıyor.

Blockstream CEO’su Adam Back “Liquid Network üstünde token yaratılıyor olması bizi de heyecanlandırıyor, BTSE’nin borsa tokenine  ev sahipliği yapıyor olmak güzel birşey” dedi ve açıklamasına şunları ekledi: “Bir borsanın tokeni için Liquid Network son aşama iyi bir seçim; süratli geçirme süreleri ve borsalar arası settlement ağı trade meydana getiren insanoğlu için büyük kolaylıklar sağlayacak. Liquid Network üyesi tüm borsalar arası kullanıcılar paralarını saniyesinde hiçbir ücret ödemeden geçirme edebilecek ve arbitraj fırsatlarını değerlendirebilecek.”

BTSE yenilikçi özellikler sunan bir borsa olduğundan oldukca rağbet görüyor. Senenin başından bu yana BTSE’nin Future işlemlerinde günlük hacim 40 Milyon Dolardan 250 Milyon dolara yükselerek 6 kattan fazla artış gösterdi.

BTSE Token borsada işleme başladığında 7 kripto para ve 10 fiat para çiftine karşı işlem görmeye başlamış olacak. BTSE Token tutan kullanıcılar borsada daha düşük komisyon hakkı kazanılmış olduğu şeklinde işlem limitlerinde yükseliş, hususi işlemlerde indirimler, yüksek referans komisyonları ve hususi programlara katılım hakkı şeklinde pek oldukca özellikten faydalanabilecekler.

Borsa token ın lansmanı için ek olarak “All-In-One Order Book” adlı inovatif hususi durumunu de yayına alacak. Bu özellik ile tüm işlem meydana getirilen çiftlerdeki emirler tek defterden takip edilebilecek, böylece defterler arası likidite ve fiyat farklılıkları şeklinde trader sıkıntıları tarihe karışacak.

BTSE Hakkında

BTSE Bitcoin ve kripto paraları kullanarak yeni nesil finansal teknolojiler geliştiren bir firmadır. Kullananların mahremiyetini koruyarak güvenle ve gizlilikle işlem yapmaları için inovatif çözümler sunan BTSE Spot ve Türev İşlemler, OTC, Lending şeklinde hizmetler sunmaktadır.

Medya İletişim:

Nadja Poljo

[email protected]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.