Bobby Lee’den Kripto Para Önerileri

BTCFoundation yönetim üyesi Bobby Lee, kripto paralar ile ilgili olarak yapmış olduğu açıklamada kripto paraların paranın özgürlüğü bulunduğunu ifade ederek, bunun bununla beraber Bitcoin ve öteki tüm kripto paraların bayağı fazla özgürlük sağladığına değindi. Kripto paraya yatırım yapmanın kazanç için kafi bir durum olmadığına değinen Lee, bundan dolayı tüm her insanın yatırım yapmaları durumunda kripto paralarını küçük bir kazançta satmamaları uyarısında bulunmuş oldu.

Ürkü dönemlerinde kripto parasını satan birçok yatırımcının zarar ettiğini ifade eden Lee, bu durumun zararları bununla beraber getirirken bunun yanında kazanç durumunun da önüne geçtiğine değindi.

Yeteri Kadar Kripto Para Almıyorlar

BTCFoundation yönetim üyesi Bobby Lee, birçok kazanamayan yada azca kazanan yatırımcının fazlaca azca miktarlarda kripto para aldıklarından dolayı kazanamadıklarını, yatırım oranı ne kadar yükselir ise o denli fazlaca kazanç sağlanabilecek olduğuna değindi. Kripto paralar ile ilgili açıklamaları bayağı fazla dikkat çeken Lee, salonda bulunan kişilerin Bitcoin sahibi kişiler olması dolayısı ile fazlaca talihli kişiler olduklarını ifade ederken, yatırım yapma mevzusunda kaygı ve kararsızlık duyan kullanıcıları da uyardı

Yatırım yapmakta kararsız kalmanın en büyük kayıptan bile daha çok kayıplar getirebildiğine değinen Lee, ”yatırım yapma yada yapmama kararsızlığı en kötüsüdür” ifadesi ile durumu özetlerken kullananların ne olursa olsun yatırım yapma mevzusundaki kararsızlıklarını aşması gerektiği önerisinde bulunmuş oldu.

  • Bitcoin yatırımcılarının bir kısmı kararsızlık dolayısı ile problemler yaşarken, bazı kimseler ise azca yatırım dolayısı ile kazanç elde edemiyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.