BTC, XRP, BSV, EOS, XLM Fiyat Analizi

Kripto para piyasasında durum günün son saatlerinde değişmedi. Bitcoin SV (BSV),% 0,90 artışla Top 10 listesinden pozitif yönde kazançlar elde eden tek kripto para birimi olmaya devam ediyor.

 

BTC / USD

Bitcoin (BTC) oranı geçen haftadan bu yana nispeten değişmedi. Bu oran %1.64’e yükselirken, dünden bu yana düşüş %0.64 olarak gerçekleşti.

Basın zamanında, Bitcoin 9,332 dolardan işlem görüyordu.

XRP / USD

XRP, ana kriptodan daha fena performans gösteriyor. Haftanın başlangıcından bu yana %2.59 düştü. Günlük çözümleme açısından, XRP %1.12 yitirdi.

Günlük süre çerçevesine bakıldığında, son nokta mühim 0.1750 $ destek seviyesinde büyük bir üçgen deseni oluşuyor. Ufak sıçrama sırtlarında bile, XRP, Top 10 listesindeki öteki altcoinler benzer biçimde gelişme gücüne haiz değil. Bu yüzden, devam eden düşüş düşen bir hacim ile desteklenmektedir, bu da düşüş eğiliminin başladığı anlamına gelmektedir. Fiyat düşmeye devam ederse, yukarıda belirtilen destek seviyesine 2020 yaz ortasında ulaşılabilir.

Yazım esnasında, XRP 0,1880 $ ‘dan işlem görmüş oldu.

BSV / USD

Bitcoin SV (BSV), Top 10 sıralamasında kazanç elde eden tek altcoin. BSV’nin fiyatı dünden beri %0.38 arttı.

Bitcoin (SV) 172 dolar civarında destek buldu. Bu noktadan sonrasında, en yakın direnç seviyesine 178.50 $ ‘dan bir gelişme beklenebilir. Hacimdeki artışla teyit edilen fiyatta bir artış olması muhtemeldir. Yukarıda yüksek bir likidite konsantrasyonu da vardır.

Basın zamanında, BSV 172,33$ ‘dan işlem görmüş oldu.

EOS / USD

EOS, İlk 10 listesindeki öteki altcoinlerden daha iyi bir fiyat hareketi gösteriyor. Dünden bu yana düşüş %1.20.

EOS, ayın başından beri düşen bir kanalda işlem görüyor. Likiditesi nispeten yüksek seviyelerde; sadece, EOS’u aşağı itecek hacim yok.

Basın zamanında EOS 2,5029 dolardan işlem görüyordu.

XLM / USD

Stellar (XLM) listemizdeki en büyük kaybedenlerden biridir. XLM son 24 saatte %1.78 yitirdi ve geçen haftadan bu yana ortalama %5 düştü.

Stellar (XLM), EOS ile benzer şekilde işlem görmektedir. Likiditesi yüksektir; sadece tecim hacmi düşmeye devam ediyor. Bir sonraki destek seviyesi, ay sonuna kadar elde edilebilen 0.06510$ ‘dır.

yazım esnasında, XLM 0,0694 dolar üstünden işlem görmüş oldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.