BTCFinans.com Nedir? BTCFinans.com Kullanıcılarına Hangi Avantajları Sunuyor?

BTCFinans.com, 2018 yılının Aralık ayında, “Türkiye’nin en yenilikçi ve güvenilir kripto para borsası” sloganıyla kurulmuştur. BTCFinans.com ile Kripto para / TRY işlemleri yapabilirsiniz.

BTCFinans.com ile ayrıcalıklarınız;

 • Hafta içi 10:00 – 19:00 arası 0 850 288 78 78 numaralı davet merkezi üstünden,
  mesai saatleri haricinde ise BTCFinans.com üstünden canlı destek alabilirsiniz.
 • BTCFinans Gold Üyelere hususi atanmış alan kişi temsilcileri yardımıyla desteğe
  ihtiyacınız olan tüm mevzularda destek alabilirsiniz.
 • Düşük komisyon ücretleri ve hacim yardımıyla istediğiniz kripto parayı, kolayca alır
  ve satarsınız.
 • Değişik zamanlarda yapılacak yarışmalar ve armağan edilecek kripto paralar
  yardımıyla extra kazançlar sağlayabilirsiniz.
 • BTCFinans.com site kullanım ve özelliklerinin detaylı şekilde anlatıldığı eğitim
  materyali yardımıyla daha verimli kullanım yapabileceksiniz.

BTCFinans.com’a Iyi mi Üye Olabilirim?

Parasız ve formalitesiz hesap oluşturmak için www.btcfinans.com adresine giriş yaparak, sayfanın sağ tarafında bulunan bölümde genel detayları eksiksiz ve doğru olarak doldurmamız gerekmektedir. Detayları doldurduktan sonrasında “Hesap Oluştur” butonuna tıklıyoruz ve e-mail hesabımıza gelen bağlantı ile hesabımızı onaylıyoruz. (e-mail onayı olmayan kullanıcılar siteye giriş yapamayacaklardır.) Siteye ilk giriş için kullanıcı adı ve parola kontrolü ile GSM numaralarına gönderilecek SMS şifresi talep edilecektir. Kullanıcılar giriş için Google Authenticator kullanmak isterse, Güvenlik Ayarlarından değişim yapabilir. Giriş işlemi haricinde, Kripto Para yada Türk Lirası çekim işlemleri için güvenlik ayarlarını kendileri ayarlayabilirler.

BTCFinans.com Hesap Onayı Iyi mi Yapılır?

BTCFinans.com‘a giriş yaptıktan sonrasında, Bilgilerim menüsünden Hesap Bilgilerim ’e giriş yaparak; Sistem üstünde verilen bilgilerin doğru olarak doldurulması ve istenen belgenin net olarak yüklenmesi durumunda en kısa süre içinde hesabınız onaylanır. Hesap onaylanması yada çeşitli sebeplerden dolayı iptal edilmesi durumunda karşı tarafa SMS olarak informasyon iletilmektedir.

BTCFinans.com’da Para Çekme ve Yatırma işlemleri Iyi mi Yapılır?

Kripto para yatırma işlemi yapmadan ilkin bir defaya mahsus; Kripto Para İşlemleri menüsünden Cüzdanlarım panelindeki, Yeni Cüzdan Oluştur butonuna tıklayarak işlem yapmak istediğiniz kripto paraya ilişik size hususi bir cüzdan oluşturmalısınız. Cüzdan oluştuktan sonrasında cüzdanların sol bölümünde bulunan “Yatır, Çek” bölümlerine tıklayarak cüzdanınızdan 7/24 kripto para yatırma ya da çekme işlemi yapabilirsiniz.

TL Yatırma ve Çekme işlemlerinde ise; TL İşlemleri bölümünden TL yatırma ve TL çekme taleplerinde bulunabilirsiniz.

BTCFinans.com‘da Alış Satış İşlemleri Iyi mi Yapılır?

BTCFINANS.COM kripto para borsasında işlem yapmak için, Anasayfa üstünden sol tarafta bulunan bölümden BTC, ETH, XRP, LTC, DOGE kripto paralarını TRY ile alıp pazarlayabilirsiniz. İşlem yapmak istediğiniz kripto paraya tıklayıp “Al, Sat” bölümlerinden isterseniz alış emri, isterseniz de satış emri girebilirsiniz.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.