Bu Kripto Para 24 Saatte %60’ı Aşkın Değer Kazandı: Yükselişin Ardındaki Sebep Ne?

Gizlilik odaklı popüler kripto para Zclassic, 17 Kasım Pazar günü şaşırtıcı bir halde, 60’lık bir yükseliş kaydederek 0,45 dolar bandına ulaştı.

Bilhassa kripto para piyasasının geri kalanının pek varlık gösteremediği 17 Kasım’da Zclassic, 24 saatte %60’a yakın kıymet kazanarak tüm dikkatleri üstüne topladı. Bununla beraber yükselişin neyden kaynaklandığını merak eden kripto para yatırımcıları platformun websitesini ve Twitter hesabını denetim ettiklerinde kayda kıymet bir gelişmeyle karşılaşmadı.

Sadece Zclassic’in kurucu ortağı ve kriptografi uzmanı Rhett’in (@HeyRhett) Twitter hesabından yapmış olduğu bir paylaşım Zclassic’teki yükselişi tetiklemiş olabilir. Rhett, Zclassic’in kullanımını arttırmak ve kripto para birimini daha geniş kitlelerle tanıştırmak suretiyle Twitter’da kendisini takip edenler arasından 10 kişiye 1.000’er Zclassic dağıtıcağını duyurdu.

Her ne kadar kripto para piyasasında bu tür kolay çaplı airdropların son kullanma zamanı geçmiş olsa da Zclassic’in kurucusu Rhett talihli günündeymiş benzer biçimde görünüyor. Zira kripto para piyasasının içinde bulunmuş olduğu şu sıkıntılı süreçte zoru başararak kurucusu olduğu Zclassic’in fiyatını %60 yükseltmeyi başardı.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.