Chad Pankewitz: Bitcoin’den Ayrılması Gerekiyor

Coinage CEO’su Chad Pankewitz, kripto para alırken öncelikle kesinlikle Bitcoin alınmasının ilk aşamada yatırım yapmak isteyenlerin alım yapması ihtiyaç duyulan kripto para bulunduğunu, hali ile bunun sonucunda öteki kripto paralarda problemler yaşandığını deklare etti. Bitcoin ile öteki kripto paraların ayrışması icap ettiğini ve her kripto paranın istenildiği şekilde direkt yatırım yapılabilmesi gerektiğine değinen Coinage CEO’su Chad Pankewitz, bu mevzuda düşüncelerinin bu yönde bulunduğunu deklare etti.

Kripto para piyasalarında daha çok artış yaşanması ve kripto para piyasasının daha çok özgür ve net sonuçlar verebilmesi adına kesinlikle Bitcoin alımının ayrı tutulması gerektiğine değinen Pakewitz, yapılacak olan düzenlemeler ile Bitcoin ile Ethereum’un aynı anda direkt ödeme yapılarak alınmasının gereklilik bulunduğunu belirtti.

Aslolan Beklenti  Bu Yönde

Yatırımcıların başta da yeni yatırım yapmak isteyen ve tam informasyon sahibi olmayan yatırımcıların beklentisi Ethereum ve öteki altkoinlerin tamamının direkt olarak dolar üstünden ödemesi yapılarak kolaylıkla alınabilmesi yönünde. Bitcoin alımı yaparak Ethereum alımı yapmak yerine düzgüsel olarak Ethereum alınmasının rahatlık ve kolaylıkları bununla beraber getirecek bulunduğunu açıklayan Chad Pankewitz’i destekleyen binlerce şahıs mevcut.

Bu kişiler kripto paraların düzgüsel alım yapılabilmesi durumunda altkoinlerin daha çok artış yaşayacak bulunduğunu ve daha çok destek ve talep gelecek bulunduğunu belirterek, yatırımcıların daha özgür bir ortamda  alım yapabilecek olduklarını gösterecek bulunduğunu belirtmekteler.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.