Changpeng Zhao’dan Warren Buffet’a Ret

Tron Vakfı’nın kurucusu ve CEO’su son bir haftadır yapacağını dile getirmiş olduğu duyurusunu 3 Haziran’da nihayet yapmıştı. Justin Sun dün Twitter hesabı üstünden yapmış olduğu açıklamada büyük duyurusunu açıklamış ve Warren Buffet’la yiyeceği öğle yemeği için 4,6 milyon dolar ödediğini bildirmişti. 

4,6 milyon dolarlık öğle yemeği için 28 yaşındaki Çinli geliştiricinin 7 kişiyi de bununla beraber götürme şansı bulunuyor. Bu kişilerin kim olacağı gizemini korurken Morgan Creek Digital Assets Kurucusu ve Ortağı Anthony Pompliano ortaya bir iddia attı. Pompliano, Twitter’dan yapmış olduğu paylaşımda Binance CEO’su Changpeng “CZ” Zhao’nun Buffet’ı kripto paralar mevzusunda ikna etmek için kesinlikle orada olması icap ettiğini savundu. 

Changpeng Zhao ise Anthony Pompliano’ya verdiği yanıtta Justin Sun’ın kendisini çağrı ettiğini sadece bu teklifi nazikçe reddettiğini belirtti. Changpeng Zhao’nun mevzuya ilişkin yapmış olduğu paylaşımlarından Justin Sun’ın Buffet’la yiyeceği öğle yemeğinden hoşnutsuzluk duyduğu açıkça anlaşılıyordu. Zhao haksız da sayılmaz bundan dolayı Justin Sun, geçtiğimiz dönemlerde Bitcoin’i fare zehri olarak tanımlayan biriyle yiyecek yiyecek için ortalama 5 milyon dolar ödemiş bulunuyor. Ümit ederim Justin Sun, milyarder yatırımcı Warren Buffet’ın kripto paralar mevzusunda fikrini değiştirmeyi başarabilir. 

Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.