Charlie Lee: Önce 1 BTC Sahibi Olun

Litecoin’in kurucu lideri Charlie Lee, kripto paralara dair yapmış olduğu açıklamalarında Bitcoin sahibi olmadan diğeri kripto paraların alınmaması ve altkoin yatırımının yapılmadan ilkin 1 BTC sahibi olunması önerisinde bulunmuş oldu. Kripto para dünyasının 21 milyona kadar Bitcoin üretebilecek bulunduğunu ve bu sayının her geçen gün daha oldukca yanına yaklaşıldığını açıklayan Lee, yatırımcıların ise daha oldukca karlı olabilmek için Bitcoin’e ilgi göstermesi önerisinde bulunmuş oldu.

Yatırımcıların kripto para yatırımı yaparken 1 BTC sahibi olmadan altkoin alımı yapmaması önerisinde bulunan Charlie Lee, bu sayede yatırımcının daha oldukca kar etme durumunun olabileceğini, gelecekte 21 milyon BTC üretildiğinde milyonerlerin isteseler dahi Bitcoin sahibi olamayacak olduklarını deklare etti.

Yatırımı Ilkin BTC, Sonrasında LTC’ye Yapın

LTC, ETH ve NEO benzeri kripto para birimlerine yatırım yapılmasının da önemli olabilecek bulunduğunu fakat hepsinden daha ilkin BTC’ye yatırım yapılmasının öncelikli bulunduğunu belirten Lee, yatırımcıların kar elde edebilmek için BTC’den yana tercihlerini kullanımı önerisinde bulunmuş oldu. Yatırım sahibi birçok kişinin aslolan tercihi aslına bakarsanız BTC iken son birkaç aylık dönemde Bitcoin’e gelen talep seviyesinde düşüşler dolayısı ile ve fiyat dengesinin kötü durumu dolayısı ile birazcık düşüş yaşanmıştı.

Bunun sonucunda altkoin kripto paralara daha oldukca ilgi gösterilmeye başlanmış, Ethereum bu mevzuda Bitcoin’den sonrasında en fazla ilgi çeken kripto para olmuştu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.