Chiliz (CHZ) Nedir? Yeni Başlayanlar İçin Temel Rehber

Gördüğümüz benzer biçimde, Chiliz, favori takımınızı desteklemek ve belirli kararları ve öteki şeyleri etkilemek için harcayabileceğiniz favori takımlarıyla bir yandaş etkileşimi, bu internet sayfasını ulr Socios.com’da bulabilirsiniz.

Bu internet sayfasında fazlaca iyi bir kullanıcı deneyimi, PC’nizi tanıma benzer biçimde işlevler vardır. Hesabınızı ne kadar eylemsiz bırakırsanız bırakın, geri döndüğünüzde devamlı sizi tanır ve kilidi açtığınız tüm ödülleri kaydederek tercihlerinizi de kaydeder. Başlangıç ​​detayları PC’nizde bilhassa tarayıcınızda saklanır.

CHZ fanı tokenları her kulübe oylama hakkı veren sonlu bir dijital varlıktır. Anketlerin mevzuları kulüplerin kendileri tarafınca belirlenir, sadece olasılıklar sonsuzdur. Kulübün tasarım problemlerinden “oyunun en iyi oyuncusunu” kimin kazanacağına, yazın hazırlık maçlarının yerlerine ve fazlaca daha fazlasına karar verebilirsiniz.

Bir yandaş ne kadar fazlaca oy verirse, platformdaki sıralaması o denli yüksek olur ve takipçi olarak daha büyük avantajlar elde edebilir. Hususi satış, tahmin oyunları ve benzersiz ödüllere erişim benzer biçimde…

Socios.com Nedir?

Socios.com, spor kurumlarının blockchain teknolojisi vesilesiyle dijital dönüşüme ulaşmasına destek olan dünyanın ilk fanatik oylama ve ödül platformudur. Socios.com, hem Ethereum blok zincirindeki bir ERC20 destek tokenı hem de Binance Chain’deki BEP-2 tokenı olan Chiliz tokenı (CHZ) tarafınca desteklenmektedir. Yandaş Tokenları bir takıma yada kulübe özeldir ve şifreli, değişmez bir oylama defterine ve üyelik hakları sahipliğine erişim elde eden sonlu, dijital bir varlıktır. Tokenize edilmiş yandaş oylama platformu, ayrı bir izinli yan zincir üstünde çalışan Yandaş Tokenlarını kullanır. Yandaş Tokenlarının sayısı sınırlıdır ve değiştirilebilir niteliktedir. Kısaca sahipliklerinin alınıp satılabilir ve tutarları piyasa tarafınca belirlenir. ‘Socios 2.0’ lakaplı girişim, bazı büyük futbol kulüplerinin yandaş liderliğindeki yönetim çerçevelerinden yada “sosyo” dan esin aldı.

Futbol Kulüpleri, Espor Takımları ve Öteki Oyun Organizasyonları Niçin Socios.com İle Ortaklık Kursun?

Socios.com, oyuna olan tutkuları ve takımlarına olan tutkularıyla birleşen küresel bir spor fanatikleri topluluğu oluşturuyor. Yenilikçi teknolojiyi kullanarak taraftarlar ve kulüpler içinde takımlarıyla etkileşim biçimlerini güçlendirerek daha yakın bir bağlantı kuruyor. Socios.com vesilesiyle taraftarlar, kulüp kararlarını direkt etkileyebilirler. Ürün tasarımlarını, oyun içi afişleri seçmekten, bir antrenman alanını adlandırmaya ve hatta bir gol kutlama şarkısı seçmeye kadar haklara sahiptirler. Taraftarlar Socios.com üstünden oy verir ve netice ne olursa olsun, kulüp ödüller kazanırken ve bir kez de taraftarların kararını onurlandıracaktır.

Socios.com Hangi Kuruluşlarla Ortaklık Kurdu?

Socios.com, dünya genelinde yüz milyonlarca hayranı olan Paris Saint-Germain, Juventus, West Ham United, OG, AS Roma, Club Atlético de Madrid, Galatasaray, Club Atlético Independiente, FC Barcelona ve UFC ile daha çok kulüp ile ortaklık kurdu. Ve süre içinde açıklanacak birçok takımın olduğu da bilinmektedir.

Chiliz Halka Açık Bir Satış Meydana getirecek Mı?

Chiliz, 2018’de tüm fonları hususi yerleştirme yöntemiyle topladı, bu da halka açık bir satış olmadığı ve asla olmayacağı anlamına geliyor.

Chiliz Ne Kadar Biriktirdi?

Chiliz, 2018’de hususi yerleştirme yöntemiyle 66 milyon doların birazcık üstünde para topladı.

Chiliz Coin: Gelecek

CHZ Coin hakkında fazlaca fazla yorum mevcut. Chiliz Galatasaray ile yapmış olduğu ortaklıkla sesini duyursa da daha ilkin Juventus ile meydana getirilen antak kalma projenin dünya genelinde dikkat çekmesini sağlamıştı. Kripto para dünyasında her şeyin pazarlama ve kullanım alanına bağlı olduğu düşünülecek olursa, CHZ ilerleyen yıllarda kıymet kazanmaya devam edebilir benzer biçimde gözükmekte.

CHZ coin fiyat tahmini yapmak zor olsa da bunun kullanım alanına haiz her kripto para projesi benzer biçimde üst sıralara çıkacağı düşünülebilir. Chiliz coin yorumlarına aslına bakarsak e-spor alanında yapılacak olan girişimler ile bunun değerinin daha da artacak olması eklenebilir. Eğer CHZ ekibi e-spor alanında da mühim ortaklıklara imza atarsa çağa ayak uydurmuş olacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.