Çiflik Bank CEO’su Mehmet Aydın: Mağdur Ettiklerime Bitcoin İle Ödeme Yapacağım

Çiflik Bank CEO’su Mehmet Aydın, dün akşam saatlerinde yayınladığı ses kayıtı ile beraber tüm mağdurlara ve Türkiye’deki vatandaşlara seslendi. Kendisinin hapse girmemek için Uruguay’a kaçtığını doğrulayan Aydın, ”Türkiye’de kalsaydım hapse atılacaktım, mecburdum” ifadelerini kullandı.

Kendisini mağdur olarak gösteren ve ”kar ettiğimiz zamanda, zarar ettiğimiz zamanda beraber olacağız demiştim, hep tekrarlamıştım” ifadelerini kullanan Aydın, daha sonrasında ise önünde yazılı bir kağıttan okumuş olduğu tahmin edilmiş olduğu şekilde ”beni mafyalar rahat bırakmadı, zorla kurtuldum ve 10 koruma tuttum, sadece 10 korumayı kendim için değil yakınımda olan Çiftlik Bank ailesinin zarar görmemesi için tuttum” dedi.

Bitcoin İle Ödeme Meydana getirecek

Çiflik Bank CEO’su Mehmet Aydın, devletin kendisinin tüm varlıklarına el koyduğunu ve bu sayede mağdurların bir kısmına ödemenin devlet tarafınca yapılacak bulunduğunu deklare etti. Kalan mağdurlara ise tarih ve gün vermeyerek ”Bitcoin ile ödeme yapacağım” diyen Aydın’ın yeni dolandırıcılık oyununun ”Bitcoin” olabilecek olduğu tahmin ediliyor. Birçok Çiftlik Bank üyesinin ise dolandırıcılık vakasına ve binlerce lira para kaybetmelerine karşın hala daha hesap bilgilerini atarak Mehmet Aydın’a para göndermek istemeleri şaşkınlığa sebep oldu.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.