Coinbase’de ”nakit çekim” sorunu

Kripto para borsası denildiği süre akla ilk gelen kripto para borsalarından bir tanesi olan ve devamlı gelişen yapısı yardımıyla milyonlarca yatırımcının ilk tercihleri arasına giren Coinbase adlı kripto para borsasında bazen problemlerde yaşanmıyor değil.

Kripto para borsasında yaşanmış olan son sorun yatırımcıları yakından ilgilendiren bir sorun iken, yaşanmış olan büyük problemler içinde görülmeyen bir sorun olarak kayıtlara geçti. Kanadalı yatırımcılar kripto paralarını bozdurmak ve peşinden hesaplarına para çekmek istediklerinde bu işlemi hesaplarında bakiye olmadığı için yapamayacak oldukları uyarısı kendilerini karşıladı ve hesaplarında bakiye olmadığı uyarısı dolayısı ile nakit çekmelerine izin verilmedi.

1 Ağustos tarihinde yaşandı

Bu probleminin 1 Ağustos tarihinde yaşandığı ve yaşanmış olan probleminin birkaç saat içinde giderildiği açıklandı. Yetkililer ise probleminin bazı kullanıcıları etkilediğini sadece her hesabın sorundan etkilenmediği açıklamasında bulunmuş oldu. Yetkililer bu problem ile ilgili lüzumlu olan çalışmaların yapıldığı ve probleminin giderilmesine karşın tekrar bu probleminin yaşanmaması adına lüzumlu olan her türlü önlemlerin en üst düzeyde alındığının açıklamasını yaparak, hatanın yatırımları etkilemediğini açıkladılar.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.