Dan Bilzerian: Kripto Paralara Geri Dönme Zamanı

Meşhur poker oyuncusu ABD’de yaşayan Dan Bilzerian, Twitter hesabından ”kriptoya geri dönüş” açıklaması yapmış oldu. Bir süredir kripto paralar ile ilgili ve Ethereum ile ilgili yayınladığı tweet’ler ile dikkatleri üzerine çeken Dan Bilzerian’ın kripto paralar ile ilgili de yakından bir ilgisinin olduğu, bunun bununla birlikte Ethereum’a son günlerde oldukça daha oldukça ilgi gösterir hale geldiği gözlemlendi.

Kripto parayla kendisini daha zengin bir konuma getirmek isteyen Dan Bilzerian’ın bu mevzuda yalnız Bitcoin’e bağlı olmadığı, Ethereum’a oldukça daha oldukça ilgi gösteren bir isim olduğu kolaylıkla söylenebilir.

Silahlar İle Yürüyor, Kadınsız Fotoğrafı Fazlaca Nadir

Dan Bilzerian, hanımefendilere olan düşkünlüğü  ve son model otomatik taramalı silahlara haiz olması ile dünyanın en fazla dikkat çeken poker oyuncuları içinde ilk sırada geliyor. Kripto paralara dair yapmış olduğu açıklamalar gelecek günlerde daha oldukça ilgi çekecektir. Bununla beraber Bilzerian’ın poker dünyasının ”kralı” olarak görüldüğünü ve milyonlarca dolarlık servete haiz bulunduğunu belirtelim. Zira milyonlarca dolarlık servetinin aslolan deposu ise poker ve tabanca satışlarından gelmekte.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.