DeepTradeBot: 21. Yüzyılda Yapay Zeka Destekli Al-Sat

Otomatik alım satım botları günümüzde giderek daha popüler hale geliyor. Bu içeriğimizde popüler çözümlerden birini inceleyeceğiz. Blockchain teknolojisi, suni zeka ve bulut bilişimin eşi olmayan bir karışımı olan DeepTradeBot. Kripto para borsalarının birçoğu web sitelerinde yatırımcılara karmaşık bir kullanıcı arayüzü ile beraber oldukça sayıda vasıta sunuyor. Bundan dolayı kullanıcılar çoğunlukla 2 zorlukla karşılaşıyor. Çömez yatırımcılar için  alım satım hayata geçirmeye adım atmak oldukça oldukça zor olsa gerek ve öğrenmesi oldukça süre alabilir. Bu gerçekler doğrultusunda, otomatik alım satım algoritmaları bugünün piyasasında niçin mühim bir ilginin topladıkları açıklığıa kavuşuyor.

DeepTradeBot, yatırımcılara kripto para alım satım işlemlerini daha verimli hale getiren AI özelliklerini kullanma fırsatı verirken, kullanıcılarının zamandan da tutum etmesine olanak sağlıyor. Tüm algoritma, kullanımı kolay olacak şekilde üretilmiştir. Iyi mi çalıştığını beraber inceleyelim:
DeepTradeBot AI robotlarının birden fazla tecim modu vardır

Alım satım algoritmalarının işlevselliği, BigData teknolojik yeniliklerini kullanan bulut bilişimin gücü ile artan kuvvetli makine öğrenimi sinir ağların dayanıyor.

DeepTradeBot, Bittrex, Exmo, Kraken, Binance, Bitfinex ve Huobi kripto para borsalarıyla çalışır ve mevcut 4 tecim robotundan birini kiralama fırsatı verir:

Her tecim modu muhteşem bir zamanlamayla emek harcayarak kullanıcının borsadaki değişkenlikler esnasında avantajlı pozisyon almasını sağlar.

Botlar tarafınca kullanılan ana yöntemler platformda şu şekilde açıklanmaktadır:

– Yüksek frekans ticareti

Çeşitli borsalarda fiyat duyarlılığını (kolaylıkla fark edilmeyebilecek olanlar dahil) sipariş defterleri ile çözümleme eder.

İşlem tamamlandıktan sonrasında bot, sipariş defterindeki her değişikliği çözümleme eder ve fiyat hareketlerinin aşağı yada yukarı hareket olasılığını değerlendirir.

– Arbitraj ticareti

En kolay mod, devamlı erişilebilir, sadece bir tek yüzde beş ila onbeş kar elde ediyor.

Öteki stratejilerin ortalamanın altında bir netice vermesi durumunda devamlı olarak ek koruma sağlar;

– Teknik göstergelere dayalı algoritmik al sat;

– Temel çözümleme tabanlı tecim – Feysbuk ve Wwitter benzer biçimde toplumsal medya sitelerinde sözde medya “doldurma” dikkate alınarak.

Böylece, suni zeka özelliklerini kullanarak DeepTradeBot, bir yatırımcı için rutin görevlerden en iyi şekilde yararlanmanıza destek sağlar: borsa web sitelerinden, düzenleyicilerden, pozitif yönde yada negatif bir haber ortamı oluşturan kararlar yada ifadeler benzer biçimde kuruculardan inanılmaz sayıda faktörü eş zamanlı olarak çözümleme eder.

Netice olarak bu açıklamalar yada gelişmeler fiyat ve işlem hacimleri üstünde direkt bir etkiye haizdir. DeepTradeBot otomatik haber anahtar sözcük ayrıştırıcıları belirli bir kaynaktan potansiyel haber dürtüsünü değerlendirerek koruma sağlar.

DeepTradeBot’un başlıca 3 pozitif yanları

Yüksek Kâr

Öteki algo trade botlarının API üstünden bir sinyal göndermesi çoğu zaman minimum 1 saniye sürer. Bu süre zarfında Winrate %40 oranında azaltılır. DeepTradeBot için daha yüksek bir Winrate puanına haiz olmanın anahtarı, direkt değişiklik sunucusundan alım satım göstergeleri almaktır.

Geliştirilmiş Arayüz

İhtiyacınız olan tek şey, bir bot kiralamak ve komisyon oranlarından tutum etmek, daha çok kâr elde etmek.

Düşük komisyonlar

Borsalardaki devasa bir tecim hacmi, daha düşük işlem komisyonu ücretlerine erişme şansını başlatır: işlem hacmi ne kadar büyük olursa, Binance dahil en yüksek dereceli işlem platformlarındaki komisyon o denli azca olur.

Bundan dolayı, marj ticareti ve daha büyük bir hacme borç verilmesi sebebiyle, botlar piyasada önemsiz bir oynaklık ve önemsiz arbitraj fırsatlarının olduğu durumlarda bile kar yaratır.

DeepTradeBot Fiyatlandırması ve Seçenekleri

DeepTradeBot, kullananların sistemi kontrol etmelerine olanak elde eden demo hesapla beraber kullanıcılarına 4 değişik olanak sunuyor.

Platform kiralamak için aşağıdaki botları sağlar:

MiniBot 5 NFS / Parasız Bot
Standart 10  NFS / $ 10 USD
ProBot 15 NFS / $ 25 USD
NetPremium 40 NFS / 45 $ USD

Her botun kendi kiralama şartları, günlük minimum ve maksimum gelir aralığı, işlem çiftleri vb. sınırları bulunuyor. Şimdilik desteklenen kripto para birimleri ise Bitcoin, Litecoin, Ethereum ve Dogecoin.

Algoritmik Al-Sat’ın Avantajları

Suni zekanın duyguları yoktur. Dünyanın dünya genelinde robotlaşmanın eşiğinde olduğu bir sır değil. Kendi kendine giden otomobiller, konuşma botları, akıllı evler bugünün gerçekliğidir. Ve şimdi robotlar oldukça düşük nitelikli operasyonlar yürütüyorlarsa, ertesi gün sofistike mantıksal aktivite gerektiren işlevleri devralabilirler. Tüm suni zeka ticaretiyle bu devrin başlangıcındayız.

Ticaretteki en sıkıntılı etkinliklerden biri duygusal olmaktan ve yeterince esnek olmaktan kaçınmaktır. Ve bu hakkaten bir AI robotu için uygun bir iş. Tecim robotları duygusal olmak ve hata yapmak yerine, pazara devamlı doğru zamanda gireceklerdir.

Bir bot yorulmaz

 • Bir tüccarın yorulmadan her gün emek harcaması imkansızdır.
 • Kripto dünyasının geliştirdiği hıza yetişmek oldukça zor
 • Tecim robotları otomatikman çalışır ve asla ara vermeye gerek kalmamıştır.
 • Gün süresince tecim etkinliğinizi denetim edecek tam zamanlı otomatik AI tabanlı bir asistana haiz olmak oldukça akıllı görünüyor.
 • Aslına bakarsak tek başarıya ulaşmış bir tecim tamamen bot kiralama maliyetini kapsayabilir ve süre ve paradan tutum edebilirsiniz.
 • Bir bot devamlı aynı doğrudur
 • Muhtemelen, Bitcoin maliyeti yükselir yükselmez, belirli bir altcoin üstündeki fiyat etiketinin, bir çeşit düzenlilik olduğundan derhal düşebileceğini görmüşsünüzdür.
 • Bu, bağlantı insan gözüyle göründüğünde en kolay örnektir.
 • Suni Zeka, “gözle” kesinlikle fark edilmeyen daha karmaşık ve oldukça seviyeli bağlantıları da bulabilir ve tahmin edebilir. Sadece robotlarla ilgili en mühim şey: çözümleme ettikçe daha çok informasyon, daha akıllı hale geliyor.


Kendi kendine öğrenme, DeepTradeBot’un ana özelliğidir.

Algoritmik Al-Sat Sizin İçin Uygun Mu?

 • Kripto ticaretini otomatikleştirmenin bir yolunu arıyorsanız, DeepTradeBot kontrol etmeye kıymet.
 • Parasız MiniBot 5 NFS çözümü, extra ücret ödemeden denemeniz için mükemmel bir fırsat sunar.

  Kripto para alım satım araçları ve faaliyetleri her geçen gün artmaktadır. DeepTradeBot, ümit vadeden bu piyasaya asgari harcamalarla girmenize destek olacaktır. DeepTradeBot taktikleri, piyasanın şu anda iyi mi bir eğilim gösterdiğine bakılmaksızın kazanç elde etmenize hakkaten destek olacaktır.

  Bununla beraber, en mühim gerçek DeepTradeBot’un 7/24 emek harcaması sebebiyle ve gün içinde kendinize süre ayırabilirsiniz. 

Coinbilgi.net yazıda geçen bilgilerden ve ilgili ürün ya da hizmetlerle ilgili hasar, kâr-zarar ya da kayıplardan görevli değildir. Coinbilgi.net, yazıda adı geçen şirket, ürün ya da hizmetle ilgili okuyucuların itina göstererek kendi araştırmalarını yapmalarını önerir.
Sponsorlu makaleleriniz için [email protected]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.