Dikkat: Coinbase’in listeleyeceği 17 yeni kripto para belli oldu: listede sürprizler de var

ABD’nin en büyük kripto para borsası Coinbase, dün akşam saatlerinde yapmış olduğu açıklamalada Coinbase’de listelenmesi için 17 kripto para üstünde araştırmalarda bulunduklarını deklare etti.

Coinbase’in basına açıklamış olduğu 17 proje içinde iki yeni kripto para dikkat çekiyor. Bunlardan ilki Cornell Üniversitesi bilgisayar bilimi profesörü Güvenilir Gün Sirer’in geliştirdiği AVA, öteki ise popüler mesajlaşma uygulaması Telegram’ın merakla beklenen kripto para birimi Gram.

Meydana getirilen açıklamada, belirtilen projelerin listelenmesinin belli şartlara bağlı olduğu ve meydana getirilen incelemeler sonrasında nihai kararın verileceği vurgulandı. Ek olarak Coinbase’e nazaran bu kripto paralar listelense dahi bazı bölgelerde erişime doğal olarak tutulmayabilir. Coinbase’in listelemeyi düşündüğü kripto paralar şu şekilde:

Coinbase’in hali hazırda incelediğini duyurduğu kripto paraların hiçbiri, dikkat çekici bir halde herhangi bir borsa da listelenmiyor.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.