Dikkat: Popüler Twitter analistine göre XRP’den sonra bu kripto parada da breakout gelebilir

Reddit‘le beraber kripto para yatırımcılarının ve kullanıcılarının en sık ziyaret etmiş olduğu toplumsal medya platformlarından önde gelen Twitter‘ın önde gelen kripto para analistlerinden Galaxy‘ye bakılırsa popüler altcoin EOS, yükselişe geçmeye hazırlanıyor.

Twitter’ın en popüler kripto para analistlerinden @galaxyBTC, paylaşmış olduğu tweet’te EOS’un yeni bir fiyat kırılmasının eşiğinde bulunduğunu iddia etti. CoinMarketCap verilerine bakılırsa EOS haberimizin hazırlandığı sırada %2,83’lük yükselişle 3,17 dolardan işlem görüyor.

EOS fiyatı, Block.one’ın 1 Ekim’de, ABD Menkul Kıymetler ve Borsa Komisyonu (SEC) ile yapmış olduğu 24 milyon dolarlık anlaşmanın arkasından mühim bir fiyat artışı yaşadı. SEC’in Block.one’a kestiği para cezası, EOS yatırımcılarının endişelerini gidermeye yetti. Block.one 2017’de başlayıp 2018’de biten ICO’sundan ortalama 4,1 milyon dolar toplamıştı.

Bunlar da ilginizi çekebilir:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.