Dip Dalga Yatırımcıyı Harekete Geçirecek

Bitcoin fiyatında yaşanması beklenen dip dalganın Bitcoin‘e kızgın olan ve geçmişte yatırımlarında kayıplar yaşatan yatırımcıları harekete geçirmesi umut ediliyor. Dünyanın birçok bölgesinde bazı yatırımcıların dip dalga olan 4.500 dolar yada 2.500 dolar seviyesine gerileme yaşanması durumunda üst düzeyde yatırımlar yaparak Bitcoin üstünden kaybettikleri paralarını geri almak için hazırda beklediklerini göstermekte.

Kripto paralardan yitik yaşayanların bu şekilde adım atacak olması ileride toplu satışların daha çok artmasına niçin olacak olmasına karşın yatırımcıların kazançlarını çıkarır çıkarmaz yine geri çekilecek olduklarını net bir halde belirtiyorlar.

Beklentiler Terfi etti

Bitcoin fiyatı ile ilgili beklentiler en üst seviyeye çıkarken, yükseliş beklentisinin mevcut yatırımcıları dahi heyecanlandırdığı, bu heyecanın ne vakit gerçek olup olmayacak olduğu mevzusunda ise en küçük bir bilginin bulunmadığı belirtilmekte. Yatırım yapmak için adeta sırada bekleyen milyonlar var iken, bu kişilerin yatırım yapmaları ile piyasa hacminde de artışlar olmasının itimat verecek olduğu, bu itimat sonucunda ortaya oldukca daha çok piyasa hacminin ve fiyat artışlarının bununla beraber gelmesi umut ediliyor.

Yatırımcı kişilerin bu mevzuda dikkatli olması ve yatırımlarını yaparken dip dalganın mevcut olabilecek bulunduğunu göze alarak hareket etmesi öneriliyor.

  • Bitcoin için dip dalganın büyük olasılıkla 4.500 dolar seviyesinde olması ve bu seviyede yaşanacak olan eleştiri durumun sonucunda bazı kişiler kaybedecek, bazı kişiler ise oldukca daha çok parasını kat be kat katlayabilecek.
  • Yatırım tavsiyesi değildir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.