eBay Kripto Para Ödemeleri İçin Libra İle Birlikte Çalışacaklarını Duyurdu

eBay.com bugün “küresel e-ticareti genişletmek ve tüketiciler için daha uygun maliyetli hale getirmek” için iş ortağı Libra ile beraber çalışacaklarını duyurdu.

Kripto Paralar Hemen hemen Yolun Başlangıcında

eBay, dünyayı birbirine bağlamanın yeni bir yolunu keşfetmek için Blockchain ve kripto paralar şeklinde gelişen teknolojilerin büyüyen bir fırsat olduğu korumak için çaba sarfediyor. Ortaklıkla beraber eBay, alışveriş deneyimini küresel anlamda müşteriler için daha ​​kolay ve daha sorunsuz hale getirmeyi amaçlıyor. Buna karşın eBay, kripto paraların benimsenme mevzusunda hemen hemen daha yolun başlangıcında olduğu iddiasında.

Bilinmiş olduğu suretiyle eBay ve Feysbuk, toplumsal medya devinin bugün tanıttığı Libra Blockchain’ini geliştirmek için beraber çalışacak. eBay, Libra’nın ödemeler mevzusunda geliştirilmesine destek olacak. eBay, Libra’nın başarısına katkıda bulunmak amacıyla büyük ölçekli, altyapı ve ürün geliştirme mevzusundaki benzersiz tecrübelerini Feysbuk ile paylaşacak.

eBay, Libra’yla Dünyanın Dört Bir Yanında Erişilebilir Olacak

eBay, Libra hamlesiyle platformdaki ürünlerin dünyanın dört bir tarafındaki müşterileri için erişilebilir ve daha azca maliyetli olması için müşterilerinin tercih etmiş olduğu ödeme yöntemiyle alışveriş yapabilmesinin önündeki engelleri kaldırmaya çalışıyor. Ek olarak Libra yardımıyla eBay’deki satıcılar da daha azca işlem tutarı ödeyerek işlerini daha kârlı hale getirebilecek.

Bu tarz şeyleri da okuyabilirsiniz:

Röportaj: Selcoin’den Libra, Bakkt ve Blok Ödülü Yarılanmalarına İlişkin Mühim Açıklamalar

Feysbuk’un Kripto Para Birimine İlişkin Detaylar Netleşti: Libra & Calibra

Eski SEC Direktörü Uyardı: Binance’in Başı Kötü Halde Derde Girebilir

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.