Elitizm Destekçisi Elitistler Bitcoin’i Tercih Ediyor

Düzgüsel bir web kullanıcısının girmesine izin verilmemiş ve Google aramalarında çıkmayan elitistlerin çoğunluğunu oluşturduğu bir oluşum tarafınca meydana getirilen oylamada elitizm destekçisi elitistlerin kripto para tercihleri dün gündeme geldi. Çoğunluğunu Alman vatandaşlarının oluşturduğu grupta ABD, Kanada, Türkiye (16 şahıs), Japonya ve İsviçre’den birçok insan kripto para tercihinin Bitcoin‘den yana bulunduğunu deklare etti.

Elitizm destekçisi elitistler kripto paralarla pek fazla yakından ilgilenmediklerini ve buradan gelecek olan gelire hiçbir şekilde gereksinimleri olmadığını sadece kumar-borsa ilişkisi adına yatırımlarını Bitcoin’de değerlendirebilecek olduklarını, bazıları ise Bitcoin’de bir kısım yatırımlarını değerlendirdiklerini beyan etti. Elitizm destekçisi grup içinde meydana getirilen oylamada kripto paraların geleceği ile ilgili olarak ”pek hoş görünmüyor, gizli saklı işler için kullanılması daha uygun olabilirdi” yorumları sık sık göze çarptı.

Türk Azınlık Elitistler Bitcoin Tercih Ediyor

Türk elitistler ise kripto paralar içinde 16 şahıs arasından 7’si Bitcoin’den yana tercih kullanırken öteki kalan kısım ise Ripple ve Ethereum yönünde oy kullandı. Meydana getirilen oylama sonucunda kripto paralara dair elitistlerin perspektif ilk kez kanıtlanırken başlıca dikkat çeken kripto paranın Bitcoin olduğu da kanıtlanmış oldu. Düzgüsel yatırımcıların tercihleri ise pek değişik değilken basit kullananların aslolan amacının eğlence olmadığı, geleceğe yatırım ve kazanç amaçlı yatırımlar olduğu bilinmekte.

  • Grup üstünde gösterilen bilgiler dışarıya kapalı olduğu ve gizlilik dolayısı ile tam net verilerin bilgisini siz kıymetli okuyucularımız ile paylaşamıyoruz.
  • Elitizm ve elitist ifadesi (seçkin, seçkinci) anlamında kullanılmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.