En Değerli Alan Adlarından Birisi: Bitcoin.com

Bitcoin.com olarak malum ve dünyanın en kıymetli alan adlarından birisi olan Roger Ver’e ilişkin olduğu malum alan adının devamlı olarak daha çok kullanıcının ilgisini çekmesi ile geçtiğimiz aylarda biçilen 2.75 milyon dolarlık değerin 3 milyon doların üstüne çıkmış olduğu iddiaları kripto para topluluğunda dolaşıyor. Yatırımcıların, kripto para cüzdanı sahibi olmak isteyenler ve tüm Bitcoin sahibi olan kişilerin aklına minimum bir kez gelen bu alan adının kıymeti de buna oranla devamlı olarak güncelleniyor ve devamlı olarak değişiyor.

CEO Roger Ver, alan adını satmayı düşünmediğini daha ilkin net olarak olmasa bile ifade ederek kendisinin Bitcoin.com’u ekibi ile daha çok geliştirecek ve tüm dünyada daha çok yayılmasında etkin rol oynayacak bulunduğunu belli etmişti. Yatırımcı olsun yada olmasın Bitcoin ile ilgili yabancı kaynaklar içinde ilk sırada bulunan web sitesi gelir mevzusunda da tüm Bitcoin haber sitelerine oranla kat ve kat daha çok kuvvetli durumda ve hepsinden daha çok kazanıyor.

Tokyo’dan Yönetiliyor

CEO ve alan adının sahibi Roger Ver, Bitcoin.com‘da kripto para cüzdanı sahibi insan sayısının milyonlar ile anıldığını belirten devamlı olarak bu sayının daha çok arttığını ve daha çok kazanç için daha çok çalışacak olduklarını deklare etti.

Daha ilkin başka şirketlere belirli bir süre için 2013-2014-2015 senesinde kiralanan Bitcoin.com alan adının genel merkezi Tokyo, Japonya’da olmakta olup devamlı olarak sponsor firmalar ile anlaşmalar düzenleyerek gelirlerine gelir, kar oranlarına kar katmaktadır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.