EOS Büyük Duyurusunu Yarın Yapacak: Duyuru Ne Hakkında Olabilir?

EOS’un geliştiricisi Block.One şirketinin kurucusu Dan Larimer’ın, 25 Mart’ta yapmış olduğu izahat sebebiyle EOS fiyatlanmaya devam ediyor. Larimer, o dönemde oldukça iddialı bir konuşma yapmış ve 1 Haziran’da şimdiye kadarki en büyük duyuruyu yapacaklarını açıklamıştı.

Aylarca devam eden heyecanlı bekleyiş nihayet yarın son buluyor. Sadece EOS yatırımcılarının, duyurunun ne ile ayaklı olduğu hakkında bir bilgisi yok. Sadece EOS’un yapacağı büyük duyuruya ilişkin medyaya yansıyan bazı sepkülüasyonlar şu şekilde:

1- ABD Hükümetiyle İşbirliği

Duyurunun 1 Haziran’da Washington’da yapılacak olması akıllara ilk olarak bu seçeceği getiriyor. Larimer, bu senenin başlarında Telegram’da gönderilmiş olduğu bir mesajda, Trump’ın danışmanlarının Block.one hakkında oldukca iyi informasyon sahibi olduğundan ve Haziran ayında her insanın EOS’u konuşacağından bahsetmişti.

2- Toplumsal Medya Platformu

Bir başka söylenti ise duyuruda EOS’un MEOS adlı merkezsiz bir toplumsal medya platformu tanıtacağı yönünde. Bu iddianın ortaya atılmasının sebebi Dan Larimer’ın Blockchain tabanlı merkezsiz toplumsal medya platformu Steem.IT’in yaratıcılarından biri olması.

Duyurunun ne ile ilgili olacağı hemen hemen kesinleşmese de EOS’taki yükselişi tetikleyeceği planlanıyor. EOS geride bıraktığımız 24 saat içinde %22’nin üstünde artış gösterdi ve en azından yarına kadar artışın devam edeceği öngörülüyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.