Eren Caner: Litecoin’deki Yükseliş Nereye Kadar Sürecek?

Türk kripto para yatırımcılarının yakından takip etmiş olduğu Eren Caner, Kripto Lügat adlı YouTube kanalında Google-Chainlink ortaklığına ve Bitcoin’deki boğa sezonu sinyallerine değindi. Caner ek olarak kanalında Litecoin’deki blok ödülü yarılanmasına ilişkin düşüncelerini de paylaştı.

Bakkt Bitcoin’e Can Getirecek

Eren Caner, Temmuz ayında Bitcoin’e, Bakkt platformunun faaliyetlerine başlamasıyla daha çok hacim geleceğini belirtti. Bitcoin’in, fiyat yükselişini tetikleyebilecek bir hikayeye gereksinim duyduğunu belirten Caner, 22 Temmuz’da Bakkt’ın fiziki Bitcoin vadeli işlemleri için kullanıcı kabul testlerine başlamasının, boğa sezonunu getirebilecek güzel bir öykü olabileceğini beyan etti.

Eren Caner, Bitcoin’deki sezgisel hedefinin 12 bin dolar bulunduğunu belirtiyor. Caner’e nazaran bu seviyenin aşılmasıyla kripto para piyasasında ciddi bir boğa koşusu başlayabilir.

Litecoin’in Ateşi Sönmüyor

Eren Caner, Litecoin’deki yükselişin bir tek blok ödülü yarılanmasından kaynaklanmadığını belirtti. Eren Caner’e nazaran Ağustos ayında gerçekleşecek blok ödülü yarılanmasına kadar Litecoin emin yükselişini sürdürebilir.

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

 

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.