Ethereum En Büyük Kripto Para Olabilir

Kripto paralar içinde ilk 3 sıralamasında yer gören ve devamlı olarak ”teknolojisi en iyi ve en yüksek kripto para” olarak gösterilen Ethereum gücüne güç katarak gelecek yıllarda Bitcoin’in yerini alabilir. Bitcoin ile eşit olarak yarışan kripto para olarak görülen Ethereum’un daha çok büyüyerek daha çok yatırımcı çekebilecek olduğu iddiası meşhur isim Brian Kelly’den geldi. Kelly, kripto para dünyasında neler olabilecek bulunduğunun bilinmesinin olanaksız bulunduğunu ifade ederek bunu bilmenin de pek fazla mümkün olmadığına değindi.

Brian Kelly, ”bundan 10 ila 15 yıl ilkin Myspace oldukca fazla popüler idi fakat ne oldu? Bugün Feysbuk ve Twitter daha çok popüler hale geldi ve tıpkı bu duruma benzer şekilde Bitcoin geride kalabilir ve Ethereum dünyanın önder kripto para birimi olarak karşımıza çıkabilir. Olmaz demeyin, olabilir.” dedi.

Ethereum Yükselişini Sürdürür İse Başarı göstermiş Olacak

Ethereum fiyatının artış göstermesi durumunda oldukca daha çok yatırımcı çekebilecek seviyeye gelecek bulunduğunu belirten Kelly, bu sayede yatırımcıların daha çok ilgi ve ilgi gösterecek olmaları ile beraber Bitcoin piyasa hacminde düşüşler, Ethereum piyasa hacminde ise yükselişler olmasının beklenen bir durum olabileceğini belirtti. Bu durumun ise Ethereum’un aslına bakarsanız mevcutta oldukca fazla ilgi görmüş olduğu bu ortamda daha çok ilgi görebilecek olduğu, hali ile gelecekte Ethereum’u daha çok sık görebilecek olduğumuzu gösteren sonuçlar ortaya çıkabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.