Ethereum madencileri isyan ediyor

Ethereum madencilerinin bir süredir yaşadıkları sıkıntılı süreçler dolayısı ile problemlere maruz kaldıkları ve bu problemler dolayısı ile batkı bayraklarının yakın süre öncesinde açılmaya başladığı öğrenildi. Kısa sürede Ethereum madenciliği icra eden kişilerin yaşadıkları üretimsel sıkıntıların zirve yaptığını belirten madencilerin büyük bir kısmı, Ethereum’un yarı yolda kendilerini zarar ile bıraktığını ve elde edilmiş zararın son aşama büyük olduğu açıklamasında bulunmuş oldu. Kazı ve üretim alanındaki sıkıntıların kazancı engellediğini ve kazançların son aşama ciddi düştüğünü belirten madenciler, bu yönden piyasada yatırım oranlarınında iş dalı olan ”kripto para madenciliği” için azalmaya başladığını deklare etti.

Kripto para madenciliği mevzusu kritikleşti

Kripto para madenciliğinin tehlikeli sonuç düzeye geldiğini belirten Ethereum üreticilerinin bu süreçte nelerle karşılaşacak oldukları sektörün geleceğinde etkili olacak. Madencilerin yaşadıkları bu sıkıntılı problemlerin ne süre sona ereceği yada sona erip ermeyecek bulunduğunu ise güncel piyasa verileri gösterecek.

Ethereum madenciliğine oranla Bitcoin madencilerinin daha çok karlı durumda oldukları ve bu durumun Bitcoin madenciliği için ilgiyi daha çok arttırdığı belirtiliyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.