Ethereum sıralamasını bu sene korumaya zorlayacak

Ethereum, bu yıl sonuna kadar görünen o ki sıralamasını yine korumaya çalışacak. Ripple üstünde daha yoğun hale gelmeye başlamış olan ilginin her geçen gün daha büyük hale gelmesi ve devamlı olarak artış eğiliminde olmasının Ethereum’un 2. sırada olmasını etkileyebilecek kadar büyük etken olduğu değerlendiriliyor.

Bazen 2. sıraya Ethereum yerine Ripple’ın gelmesi ve daha ilkin bunun örneklerinin olması ise mevcut Ethereum yatırımcılarını korkuturken, Ripple yatırımcılarına ise son aşama pozitif bir süreç yaşatabilecek olduğu mevzusunda adeta bir nevi bildiri veriyor.

Ethereum bu yıl sıralamasını değiştirmez

Analistler, bu yıl sonuna kadar piyasada ilk 3 kripto para sıralamasında değişiklik olmasını öngörmüyor. Bitcoin ve Ripple içinde kalmış olmasına karşın oldukça kuvvetli duruş sergileyen Ethereum, bu yönü ile gerek piyasa hacminin büyük tesiri, gerek ise öteki etkilere bakılmış olduğu vakit yatırımcılarına son aşama itimat verecek kadar kuvvetli, son aşama etkili. Ripple için sıra değişimi mevzusunda ise büyüklük olarak 3. sırada kalmaya devam edebilecek olduğu fakat fiyat mevzusunda aynı ifadenin söylenmesinin mümkün olmayabilecek olduğu paylaşılmakta.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.