Ethereum Yükselişini Sürdürüyor

Ethereum geçtiğimiz aya oranla daha çok yükseliş oranına haiz kripto paralar içinde yerini aldı. Kripto paralar ile ilgili atılan adımlar ve alınan önlemler yardımıyla yatırımcıların öteki kripto paralara oranla Ethereum’dan daha çok kazanç sahibi oldukları belirtilirken, yatırımcıların en fazla kazançlı çıktıkları kripto para içinde ilk sırada Bitcoin ve Ethereum’un geldiği bir kez daha netleşmiş oldu.

Ethereum, geçtiğimiz aya oranla 200 dolar değerinde artış yaşarken, bu artış Bitcoin’de oldukca daha çok olmuş durumda. Bitcoin’de yaşanmış olan artış fazla olmasına karşın yatırımcıların Ethereum yatırımının da kati olmasa bile sabite yakın bir kazanç sağlamasından dolayı tercihleri içinde ilk sıralarda yer verdikleri belirtiliyor.

Ethereum Yatırımı Yapılır Mı?

Ethereum ile ilgili olarak yatırım yapmış olup yapmama sonucu tamamen size kalmış bir durumdur. Sizin seçecek olduğunuz kripto paranın Ethereum ve öteki kripto paralara oranla daha çok kazandırma ve daha çok yitirme şansı bulunduğunu da hiçbir süre unutmamak gerekir.

Ethereum ve Bitcoin içinde rekabetin her geçen gün daha çok kapanmış olduğu bir dönemde karar vermek son yatırımcının geleceğini belirleyecek ana kaide olacaktır.

  • Yatırım tavsiyesi değildir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.