Ethereum’un Kurucusu Google’da Çalışabilir

Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin ile ilgili olarak ortaya atılan son iddialar ortalığı karıştırdı. Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, kendi Twitter hesabından yapmış olduğu ankette ”Ethereum’u bırakıp Google’da çalışmak, evet-hayır”  anketini yayınlarken, bu anket ile ilgili olarak birçok kullanıcı neye uğradığını şaşırdı. Devamlı olarak siyasal adlar ile görüşen ve görüştüğü kişilere kripto para dünyası hakkında bilgiler veren Vitalik Buterin’in anketine 2.500 kişiye yakın şahıs tarafınca cevap verildi.

Buterin’in anketine cevap veren kullananların neredeyse tamamı ”hayır” yanıtını verirken, Buterin’e Google’da emek harcaması için teklif gitmiş olabilecek olduğu iddia edildi.

Ethereum Yok Olabilir

Ne kadar Ethereum şimdilerde en iyi kripto paralar sıralamasında ilk sırada yerini almasına karşın arkasında Buterin’in olmasından dolayı güvence duyulduğu ve Buterin olmadan yok olabilecek kadar büyük sarsıntıların yaşanmasının mümkün olabileceği belirtiliyor.

Google, daha ilkin birçok meşhur adı işe almış ve servetine servet katmış bir şirket olmasının tesiri ve uygun görmüş olduğu ”çevik, akıllı ve dinamik” kişileri işe alması ile tanınan bir şirket olmasından dolayı sık sık bu tür haberlerde kendisine geniş çaplı yer bulabiliyor. Bazı zamanlarda ise Google’ın teklif götürmüş olduğu kişilerin negatif cevap alabildiği, bu durumda ise yine tekliflerin gönderilebildiği biliniyor.

  • Buterin’e hangi ülkeden teklif gittiği maalesef şu aşamada bilinmiyor.
  • Buterin 24 yaşlarında, üniversite mezunu ve oldukça dikkat çeken ve kendisini gösterebilen bir şahıs olmasından dolayı GOOGLE’ın dikkatini çekmiş olabilir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.