”Global Bir Kripto Para Gelecek, Ama Bu Bitcoin Olmayacak!”

Goldman Sachs eski başkanı ve ABD Başkanı Donald Trump’ın eski iktisat baş danışmanı Gary Cohn, basına yapmış olduğu açıklamalarında gelecek yıllarda global dünyada kendisini kanıtlamış olan bir kripto paranın ortaya çıkacak bulunduğunu deklare etti. Bununla ilgili olarak bu kripto paranın iyi mi ve ne süre ortaya çıkacak olduğu mevzusunda pek fazla informasyon vermeyen Goldman Sachs eski başkanı ve ABD Başkanı Donald Trump’ın eski iktisat baş danışmanı Gary Cohn, ortaya çıkacak olan kripto paranın Bitcoin olmayacak bulunduğunu ve tam tersine değişik bir kripto para olarak ortaya çıkacak bulunduğunu iddia etti.

Bu iddiası ile ilgili olarak hangi kripto paranın bu yönde bir tesiri olacak bulunduğunu açıklayamayan sadece Bitcoin olmadığı bilgisini veren Gary, gelecekte hep beraber bunun görülebilecek olduğu bilgisini paylaştı.

ABD’nin Tanındık İsimlerinden

Başkan Trump’a iktisat danışmanlığı yapması ile daha çok tanınan sadece daha sonrasında Başkan Trump tarafınca görevine son verilen Gary’nin şimdilerde meşhur bir ekonomist olarak vazife halletmeye devam etmiş olduğu bilgisi bulunmakta. Zira ABD’de milyonlarca meşhur ekonomist olduğu biliniyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.