Goldman Sachs Analistleri Bitcoin Tahminlerini Açıkladı:

Goldman Sachs’in Menkul Kıymetler Departmanı analistleri, Bitcoin’in bilhassa uzun vadeli yatırım düşünenler için mühim bir alım fırsatı sunduğunu düşünüyor.

Bitcoin Bir Başka Patlamanın Eşiğinde

Goldman Sachs cephesinden yatırımcılara gönderilen raporda, Bitcoin fiyatının tıpkı 2019 yılının başlarında deneyim edilen dolar karşısındaki yüzde 200’lük artışla benzerlik gösteren bir başka patlamanın eşiğinde olduğu belirtiliyor.

12,916 – 13,971 dolar aralığındaki ihtimaller içinde bir düzeltme hareketi, fiyat 9,084 doların bandının altına gerilemedikçe bir alım fırsatı olarak değerlendirilmeli.

 Goldman Sachs’ın yatırımcılara gönderilmiş olduğu bu raporu sabah  saatlerinde Three Arrows Capital’ın CEO’su Su Zhu kişisel Twitter hesabından paylaştı. Raporda Goldman Sachs analistleri, Bitcoin için kısa vadeli fiyat hedefi olarak 13,971 dolara işaret ediliyor. Eğer Bitcoin bu fiyat seviyesine tekrardan ulaşmayı başarabilirse senenin en yüksek seviyesi rekorunu tekrardan kırmış olacak.

 

İlgili Haber: Yatırımcılar Dikkat: Coinbase Bu Kripto Parayı Delist Ediyor

 

Goldman Sachs analistleri bu raporunu, CME Bitcoin vadeli işlemler piyasasına dayandırıyor. Ek olarak raporun tamamen kurumsal yatırımcılara yönelik bulunduğunu da belirtelim.

 

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.