Google Para Birimi Çeviri Aracına Bitcoin Ekledi

Google’ın ”Bitcoin” yazıldığında bundan sonraki süreçte kripto paraların fiyatını göstermeye başladığı açıklandı. Kullananların isteklerine gore kripto paraların fiyatlarını tek bir arama metni ile bulabilecek oldukları ve Bitcoin yazdıklarında karşılarında BTC’nin fiyatını görebilecek oldukları açıklandı. Bu izahat kripto paraların para tercüme aracına eklendiğini gösterirken, birçok kripto para takip edeni için ise büyük bir kolaylık elde etmiş olacak ve bu kişiler tek bir anahtar kelime ile fiyatı görebilecekler.

Google arama yapıldığında gösterecek olduğu kripto para fiyatlarını otomatize olarak karşınıza çıkaracak ve tek bir kaynağa bağlı kalmayarak kendi sistemlerine entegre edilmiş dünyanın en güvenilir iktisat kaynakları ve borsalarından fiyat bilgisini alacak.

Dolar yada Değişik Para

Dolar yada değişik para biriminde o dakika Bitcoin ne kadar bulunduğunu öğrenmek mümkün olacak. Kimi zaman karşınıza arama yapsanız dahi araçlar çıkmadığı durumlarda reklam engelleyici hususi durumunu kapatıp denemeniz durumunda kripto paranın fiyatı en üst sırada çıkacaktır. Daha kolay olması ve daha doğru sonuçlar vermesinden dolayı Google’da kısa sürede kripto para anahtar kelimelerinde artış, site sıralamalarında da değişimler olması olası.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.