Günün Öne Çıkan Ripple Fiyat Haberleri: Ünlü Analiste Göre XRP Kısa Sürede Yükselişe Geçecek

Popüler kripto para analisti, XRP’nin fiyatının kısa vadede yükselişe geçeceğini iddia ediyor.  Analist, XRP fiyatının yükselen kama seviyesini kırdığını ve 0.3100 dolar seviyesinde zayıf destek bulduğunu belirtti. Ripple ek olarak gelecek günlerde XRP Army’nin merakla beklediği Swell konferansına da ev sahipliği meydana getirecek.

Trend analisti ClubCrypto, XRP’nin fiyatının 0.3100 dolar bandında destek bulduğunu ve MA100 kısa vadede MA200’ü de geçeceğini kaydetti. ClubCrypto’ya bakılırsa bu hareket XRP’de yükselişin haricinde aşağı yönlü bir kırılmayı da tetikleyebilir.

XRP ile ilgili bir öteki mühim haber ise, Ripple’ın, senelik konferansı Swell 2019’dan ilkin 1 milyar XRP tokeninin kilidini açacak olması. Bu hamle oldukça mühim bu sebeple Ripple Labs uzun bir süredir piyasaya yüklü oranda token sürerek XRP fiyatını suni bir halde düşürmekle suçlanıyor. Bundan dolayı Bitcoin pozitif momentumu koruyamazsa, XRP’nin fiyatında da geri çekilmelerin yaşanması oldukça olası.

Analist ClubCrypto’a bakılırsa, XRP’deki bir sonraki destek ise yatırımcılar için iyi bir alım fırsatı sunan 0.2700 dolarlık alanda.

Dünün Öne Çıkan Gelişimleri:

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın!

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.