Güvenli ICO yatırım platformu ZILLA yola çıktı

Blockchain teknolojisine olan ilginin artması, otoriteler tarafınca “geleceğin teknolojisi” olarak yorumlanması ve her geçen gün sırtını bu teknolojiye dayayan yeni yeni ICO‘ların çıkması; bununla beraber bazı dolandırıcılık ve art niyetli girişimleri de getiriyor elbet. Yüksek kâr getirisi vaat eden, yatırımcılara “1 koyup 10 alın” şeklinde cazip tekliflerde bulunan coin arzlarından bir çok hüsranla sonuçlanıyor.

Benebit parayı toplayıp firar etti!

Mesela Benebit ICO‘su, 2018’in daha başındayken yatırımcılarından toplamış olduğu 2.7 milyon dolarlık fonu alıp kayıplara karıştı. Bazıları çalınan miktarın 4 milyon dolar bulunduğunu bile iddia ediyor. Bir çok şahıs tarafınca “Kesinlikle scam olması imkansız” diye yorumlanan Benebit ICO‘su hakkaten oldukca güvenilir bir profil çiziyordu. Sadece olan oldu ve yatırımcıların ICO’ya gönderdikleri paralar asla oldu.

Senenin bu dönemine kadar toplam 1 milyar dolarlık ICO yatırımı gerçekleştirildiği tahmin ediliyor. Bunun ne kadarı dolandırıcılık faaliyetlerinde kayboldu, hemen hemen bilinmiyor. İşte bu duruma bir son vermek ve yatırımcıların dolandırılmasını engellemek suretiyle yola çıkan ZILLA, ICO’lar için bir pazar yeri işlevini görmek istiyor.

ZILLA ile güvenli ICO yatırımı mümkün

ZILLA’nın emek harcama mantığı oldukca rahat. ICO, kısaca coin arzı başlatmak isteyen kuruluşlar ZILLA’ya kayıt olup tüm bilgilerini, amaçlarını ve nihai hedeflerini giriyorlar. Böylece hem potansiyel yatırımcılar, hem de blockchain teknolojisi üstüne uğraşan firmalar bir araya getiriliyor.

Hem Android, hem de iOS cihazlar için uygulamaları geliştirilen ZILLA ile güvenli bir ortamda ICO yatırımı gerçekleştirebilmek mümkün hale geliyor.

[fat_coincap id=”5″]

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.