Güvenli Kripto Para Borsası Sayısı Artıyor

Kripto paraları satın almak için lüzumlu olan bir ekip adımları hızlandırılmış olan sunabilen tek yer kripto para borsaları olmakta. Kripto para borsalarından kripto para satın almak ise bazı ülkelerde asla kolay değil. Bitcoin almadan ilkin eğer ki bir kripto para borsasından Bitcoin yatırımı meydana getirecek olursanız ilkin bu yatırımı yapmadan belirli bir oranda alacak olduğunuz meblağ kadar para yüklemeniz gerekiyor.

Kimi kripto para borsası bu durumu yüksek komisyon ücretleri ile sizin üzerinizden para kazanırken, kimi kripto para borsaları ise güvenliği tam olarak sağlamadıklarından dolayı ve bunu kimi zaman isteyerek yapmalarından dolayı yatırımcıların parasının aniden siber saldırganlar tarafınca çalınmasına niçin oluyor

Artıyor, Güvenlik Yükseliyor

Kripto paraların artış göstermesi ile beraber güvenlik ve kripto para borsası sayısında daha çok artış yaşanıyor. Bu sayede yatırımcılarında daha güvenilir ve daha uygun komisyon oranları sunan kripto para borsalarına daha kolay ve daha acele bir halde erişebildikleri görülebilmekte.

  • 2018 senesinde minimum 2 kripto para borsası kurulduğu, minimum 2 kripto para borsasının kapatılmış olduğu bilinmektedir.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.