HempCoin (THC) Nedir? Yeni Başlayanlar İçin Temel Rehber

HempCoin (THC) Nedir?

HempCoin: Temel Bilgiler

HempCoin, ziraat ve çiftçilik sektörüne likidite sağlamak için hususi olarak geliştirilmiş bir kripto para birimidir. Dünya çapındaki çiftçiler ve dağıtıcılar içinde küresel işlemler için bir platform görevi görür. Bu merkezi olmayan ödeme platformunun temel amacı, dünya genelinde trilyon dolarlık ziraat endüstrisini desteklemektir.

HempCoin Geliştirme

İlk olarak 2014 senesinde geliştirilen 30 kripto para biriminden HempCoin, ziraat ve çiftçilik şeklinde endüstriler için geliştirilen Bitcoin kaynaklı kriptolardan biriydi.

2017’nin 4. çeyreğinde, bu kripto para, tütün ve küresel tıbbi ziraat şeklinde öteki endüstriler içinde kullanımını genişletti. Firmanın şu anki CEO’su Tim Renzetti, HempCoin’in yaratılmasında kredilendirildi.

HempCoin’in Yararları Nedir?

HempCoin Teknolojisi

HempCoin, masternodlarda çalışır. Minimum 50.000 THC fon ile kullanıcılar, masternodlar vasıtasıyla ek güvenlik, gizlilik ve işlem seçeneklerinden yararlanabilir. Kullananların fonu, masternod sahipleri için güvence görevi görecek ve süreçte hiçbir taviz verilmemesini elde edecektir.

Platform, ödülleri kullanıcıları içinde dağıtmak için Proof of Stake (PoS) mekanizmasını kullanıyor. THC paralarınızı çevrimiçi cüzdanlar vasıtasıyla yatırabilirsiniz. Para yatırma işlemi, cüzdanın kilidi açıldığında ve çevrimiçi olduğunda kendi başına gerçekleşecektir.

Hempcoin sert çatallarla çalışır. Hard fork, bir kripto paranın mevcut kodunu değiştirir ve onu iki versiyona böler. Protokol, bir kripto parayı çatallayarak, blok zincirindeki daha ilkin geçersiz olan blokları doğrular.

Bununla birlikte, HempPay vasıtasıyla meydana getirilen işlemler için bir eşler arası ağ ile beraber Satış Noktası sistem entegrasyonunu kullanır. Satıcı işleme yazılımını HempPay sistemiyle entegre eden platform, kredi kartlarınınki şeklinde satış noktası işlemleri sunar. Ana düğümler anında eşler arası işlemleri etkinleştirir.

HempCoin Kurumsal Kullanım

HempCoin’in birincil kullanımlarından biri ziraat ve çiftçilik sektörü içindir. Çiftçilerin, ithalatçıların ve ihracatçıların karşılaşmış olduğu zorlukları para birimi dönüştürme ve parasal işlemler açısından ele almayı amaçlamaktadır. HempCoin, Yasal Esrar endüstrisi şeklinde öteki endüstriler için kullanımını teşvik etmektedir. Esrarın yasal ve tıbbi kullanımındaki artışla beraber, sanayi bir patlama evresine girdi. HempCoin, Kenevir ve Kenevir satın alımını kolaylaştıran bir kripto para birimi olarak gelir. Kenevir, birden fazla kullanıma haiz mühim bir ziraat ürünüdür. Büyüyen bir endüstriye haiz dünyanın 30 ülkesinde yetiştirilmektedir. HempCoin, Kenevir endüstrisi için işlem hizmetleri sunmaktadır. Tütün endüstrisi bununla birlikte kripto para birimi için bir hedef pazar.

HempCoin Ana Özellikleri

PrivateSend: Bu özellik, fonların kaynağından itibaren tam işlem gizliliği sağlar. HempCoin, tüm işlemleri izlenemez hale getirmek için bir kullanıcının girişlerini öteki iki kullanıcının girişleriyle birleştirmek için benzersiz bir protokol kullanır.

InstantSend: Merkezi bir otoritenin herhangi bir görevi olmaksızın HempCoin, satış noktası sistemini kullanarak anında ödemelere izin verir. Kredi kartıyla aynı şekilde çalışır.

Yönetim: Merkezi olmayan bir proje olarak HempCoin, her masternod sahibine bir oy hakkı verir. Böylelikle yönetişimle ilgili tüm kararlar oylama yöntemiyle alınır.

Bütçeleme: HempCoin’in bütçesi, masternodlar vasıtasıyla finanse edilir ve projede çalışan katılımcıları tazmin etmek için kullanılır.

HempCoin Iyi mi Satın Alınır ve Saklanır?

HempCoin (THC) Satın Alma

THC, CoinGecko, CoinCodex ve Bittrex şeklinde borsalarda satın alınabilir.

HempCoin (THC) Depolama

THC coinleri ERC-20 uyumludur ve MyEtherWallet şeklinde herhangi bir ETH cüzdanında saklanabilir. Öteki depolama seçenekleri içinde Ledger Nano S ve Trezor şeklinde donanım cüzdanları bulunur. Exodus ve Jaxx bununla birlikte THC için depolama cüzdanlarıdır.

HempCoin’in Geleceği Nedir?

HempCoin, 2014 senesinde ortaya çıktı ve kısa bir süre içinde mühim seviyede büyüdü. Önümüzdeki seneler için iyi hazırlanmış bir yol haritasına haizdir.

THC masterndoes için kullanılabilirliği artırmayı ve HempPay ile beraber çalışacak İzci Dispanserleri geliştirmeyi amaçladı. İleriki yıllarda, THC coinlerini manuel olarak satın alınabilir hale getirmeye yönelik gelişimleri de içeriyor.

THC’yi büyük kripto değişiklik platformlarında listelemek projenin en büyük hedeflerden biriydi. Böylece HempCoin kullanımı için küresel bir marka bilinirliği yaratmayı hedefliyor. Ek olarak, platformun kodlama tabanını iyileştirmeye çalışacak. HempPay Kart’ın bu aşamada uygulamaya geçmesi beklenmektedir.

HempCoin’in iç mekan tarımı için kullanımını keşfetmeye odaklanırken, bununla birlikte madeni paranın ziraat endüstrisindeki kullanımını genişletiyor. Bununla birlikte THC kripto paralarının kullanımına yönelik dispanserlerin geliştirilmesine de başlamış olacak.

HempCoin (THC) Öteki Kripto Para Birimlerinden Iyi mi Farklıdır?

HempCoin, niş bir pazarın kripto para birimi gereksinimlerini karşılar. Çeşitli özellikler HempCoin’i PotCoin ve DopeCoin şeklinde rakiplerinden ayırır.

HempPay, ana akım kullanıcılar içinde benimsenmeyi teşvik etmek için geliştirilmiş ticari markalı ödeme seçeneğidir. Ödeme platformu, THC vasıtasıyla işlemleri kolaylaştırmak için telefonda, masaüstünde ve kartta mevcuttur. HempPay, kendisini bir ödeme seçeneği olarak tanıtmak için çevrimiçi ağ geçitleri ve popüler e-ticaret hedefleriyle ortaklıklar kuruyor.

HempCoin’e özgü bir özellik, The HempCoin Ambassadors programıdır. Proje, mahalli buluşmalara ev sahipliği yapmak ve HempCoin’i hem çevrimiçi hem de çevrimdışı yollar vasıtasıyla tanıtmak için dünya genelinde büyükelçiler kullanıyor.

HempCoin’e Yatırım Yapmalı Mısınız?

Niş bir pazara, bilhassa genişleyen bir pazara yiyecek servisi, HempCoin kripto para birimine oldukça fazla ağırlık verir. Sadece THC’nin kendi alanında karşı karşıya olduğu rekabet, kitlesel olarak benimsenmesi için zorludur.

HempCoin, büyük oyuncuların üstesinden gelmek için çeşitli özellikler başlattı. Mobil, masaüstü ve kartta bulunan HempPay tesisi, ona rakiplerine gore bir avantaj sağlayabilir.

Büyükelçi programı da kitleler içinde popülerleşmesine katkıda bulunuyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.