Icrypex Chainlink’i Listelemeye Başladı

Türkiye’nin önde gelen kripto para borsası Icrypex, popüler bir altcoin’i listeleyeceğini deklare etti. Borsanın açıklamasına bakılırsa, Chainlink Icrypex’te işlem görmeye başladı.

Yerli kripto para borsası Icrypex,  Chainlink (LINK) kripto para birimini listelediğini duyurdu. Icrypex’te yatırımcılar Chainlink’i ABD Doları ve Türk Lirası ile takas edilebilecek. Süratli bir yükselişle popüler kripto paralara aday olan Chainlink bu haberin yayınlandığı tarihte 9.78 dolar (76.07 TL) seviyelerindeydi.

Icrypex ek olarak Bitcoin, Ethereum, Ripple, Litecoin şeklinde kripto para birimlerini platformunda listemektedir. Kusursuz bir halde kripto para al sat işlemleri için Icrypex kripto para borsasını deneyin. 7/24 destek veren satın alan hizmetlerinden sorunlarınıza anında geri dönüş alın.

Icrypex Hakkında

Türkiye’nin güvenilir kripto para borsası Icrypex’in kuruluşundan bu yana en büyük amacı; yatırımcılara șeffaf, doğru, süratli işlem ve düșük komisyon prensipleri ile gerçek bir blok zinciri tecrübesi sunmaktır.

Icrypex kripto para borsası, tüm donanımlarını finansal ürünlere yönelik geliştirmiş Türk kripto para borsasıdır. 7/24 destek operasyonunu sürdüren ve devamlı Ar-Ge politikası ile kendi altyapı yatırımlarını yöneten Icrypex, Türkiye’nin ilk kurumsal yapıya haiz kripto para borsasını yaratarak satın alan memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı öncelikli amaç ediniyor.

Yatırımcıların daha kaliteli, süratli ve düşük maliyetli kripto para ve Bitcoin alım satımı yapabilmesine öncülük etmek için yola çıkan Icrypex, bugün kripto para piyasasında süratli, güvenli ve kusursuz hizmet veren, ürün geliştirmede yenilikçi bakış açısına haiz ender kripto para borsalarındandır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.