İddia: Çılgın Milyarder Tüm Bitcoin’lerin Yüzde 25’ini Almak İçin Talimat Verdi

Bir milyarder, Bitcoin’in şu andaki dolaşımdaki arzının yüzde 25’ini satın almak için aracılık şirketi Dadiani Syndicate’i görevlendirdi. 

Dadiani Syndicate’ten Eleesa Dadiani’nin 30 Mayıs 2019’da Forbes’a yapmış olduğu açıklamaya gore, birçok şahıs yüksek miktarlarda Bitcoin alımı yapmak için hali hazırda şirkete başvuruda bulunmuş durumda. 

4,4 Milyon BTC Satın Alacak

Forbes’un raporunda yer edinen bilgilere gore, Bitcoin’in dolaşımdaki arzının %25’ini satın almak isteyen milyarder, bu mevzuda oldukça emin. Şu anda dolaşımda güncel olarak 17 milyon Bitcoin bulunuyor. Eğer deli milyarder bu hedefini meydana getirirse ortalama 4,4 milyon Bitcoin’in de sahibi olacak. İsmi açıklanmayan milyarder satın alma girişimlerine başlanması için Dadiani Syndicate’e çoktan yönerge verdi bile.

Eleesa Dadiani’ye gore, bir takım alan kişi, oldukça büyük miktarlarda Bitcoin satın alarak kripto para piyasasına hükmetmek için Dadiani Syndicate’ten yardım bekliyor. Ek olarak iddialara gore bazı müşteriler ise Bitcoin arzının büyük bir kısmının satın alınması zor olduğundan gözünü Ethereum’a çevirmiş durumda.

10,5 Milyon Bitcoin 1 Senedir Ölü

10,5 milyon Bitcoin’in öldüğü haberini geçtiğimiz hafta siz kıymetli Coinbilgi okurlarıyla paylaşmıştık. İlgili habere buradaki linkten ulaşabilirsiniz. 10,5 milyon Bitcoin’in 1 yıl süresince asla hareket ettirilmediği düşünüldüğünde deli milyarderimizin amacına ulaşmasının ne kadar zor olduğu ortaya çıkıyor.  Eğer bir halde deli milyarder bir halde hedefine ulaşabilirse dolaşımdaki Bitcoin’lerin %25’ini satın alabilmek için 36,6 milyar dolar ödemesi gerekecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.