İddialar, Yalanlar Tek Tek Son Buldu, Bitcoin Gücünü Gösterdi

Bitcoin bugün tüm dünyaya haykırdı. Kripto paralar mevzusunda negatif haberler, içerikler ve birçok tweet atılmış iken şimdilerde kripto  paralar mevzusunda artış yaşanması yatırımcılara rahat nefes aldırdı. Yatırımcı kişiler kripto paraların kendileri için pozitif yönde bir sürece girdiğine değinerek kripto paralara ilgi göstermeyi sürdürecek olduklarını, yatırımlarının bugün itibari ile bir kez daha tarihe enerjisini göstererek yalan, dolan ve hileye karşı tesirini gösterdiğini belirttiler.

Birçok Bitcoin yatırımcısı fiyatın 6.400 dolar sınırını dahi aşması sonrasında heyecanlı anlamış olur yaşadı. Bazı yatırımcılar bunun olmasını beklemediklerini ve en negatif senaryoya hazır olduklarını belirtirken, bazı yatırımcılar ise kripto paralardan elde edecek oldukları gelirden daha oldukça Bitcoin adının yükselmesi ve daha çok popüler hale gelmesinden memnun olduklarını dile getirdiler.

Yatırımcılar Bekledi, Sabreden Kazanmıştır

Yatırımcılar ve bekleyen yatırımcılar bugün yaşanmış olan artış ile kazanacak olduklarını bir kez daha gösterdiler.

Bitcoin fiyatının dip dalgayı görecek bulunduğunu iddia eden ve bundan sonrasında asla yükselemeyecek bulunduğunu iddia etmişler ve bu iddiaları bugün itibari ile tam tersine dönmüştü.

Kısa sürede kripto para verileri sayfaya eklenecek olup, güncel veri karşılaştırması ve bazı iddialara haber muhteviyatında yer ayrılacaktır.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.