Jamie Dimon: Blockchain daha çok güçlenecek

JPMorgan Chase CEO’su Jamie Dimon, blockchain teknolojisinin gelecek yıllarda daha çok güçlenecek bulunduğunu ve daha çok ilgi görür hale gelecek bulunduğunu deklare etti. Yapmış olduğu her izahat ile dikkat çeken ve çok çok fazla meşhur adlardan birisi olan Dimon, zincir teknolojisinin hemen hemen daha devletler tarafınca ve birçok şirket tarafınca ne anlama geldiği ve ne bulunduğunun anlaşılmadığını, blockchain’in ne bulunduğunun anlaşılması ile beraber daha çok devlet ve şirketlerin bu teknoloji üstünde yoğunlaşabilecek olduklarını deklare etti.

Blockchain teknolojisi hakkında sözlerini pek fazla uzatmayan JPMorgan Chase CEO’su Jamie Dimon, kripto paralar ile ilgili olarak ise gelecek yıllarda daha çok artış yaşamasını ve daha çok insanoğlunun gizlilik ve güvenlik ile yatırımlarının kıymet kazanması umudu ile Bitcoin’e yönelecek bulunduğunu tahmin ettiğini deklare etti.

Blockchain daha fazlaca güç kazanacak

Blockchain teknolojisinin daha çok güç kazanacak ve daha çok insanoğlunun bu teknoloji üstünde yoğunlaşacak bulunduğunu açıklayan Dimon, kripto para tutarları mevzusunda ise net tahmin ve izahat yapmasının bu durumda uygun olmayacak bulunduğunu belirtti.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.