Japon Finans Şirketi SBI Holdings Borsa Açıyor

Japon Finans Şirketi SBI Holdings, bu yaz içinde kendi borsalarını hizmete sunacak olduklarını deklare etti. Japonya ve Asya vatanlarında sık sık kripto para borsaları kurulmasına karşın en büyük ve dev kurumlarından olan SBI, kendi borsasını sunmasından derhal sonrasında bayağı fazla vatandaşın SBI’ya ilişik olan borsayı kullanacak olduğu tahmin ediliyor.

En azından bir süre süresince itimat açısından ve hız açısından, gerek ise komisyonlar açısından SBI borsasının fazlaca daha çok vatandaşın kullanacak olduğu bir platform haline gelecek olduğu rahatça söylenebilir.

Tam Tarih Verilmedi

Japon Finans Şirketi SBI Holdings tarafınca bu yaz zamanı gösterilmesine karşın kati ve net bir data ise verilmemesi dikkat çekti. Meydana getirilen açıklamada tam tarih verilmemesi ise kullanıcılar tarafınca negatif yorumların yapılmasına niçin olurken, SBI tarafınca kurulacak olan borsanın ne kadarlık komisyon oranlarına haiz olacak olduğu ile ilgili detaylar en azından şimdilik pek fazla bilinmiyor. Yalnız iddialara bakılırsa komisyon oranlarının daha düşük olması ve daha düşük olmasına ek olarak sorunsuz bir borsa olması planlanıyor.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.