Jim Iurio: Bitcoin daha iyi performans gösterecek

CNBC Futures Now iktisat analisti Jim Iurio, Bitcoin hakkında yapmış olduğu açıklamasında gelecek süreçte Bitcoin’in oldukça daha iyi olmasını beklediğini ve bu mevzuda düşüncesinin oldukça pozitif olarak sürdüğünü deklare etti. İfade etmiş olduğu Bitcoin yükselişi mevzusu ile ilgili olarak 6.800 dolar seviyesinin yakında görülebilecek bulunduğunu ifade eden CNBC Futures Now iktisat analisti Jim Iurio, bu yönde beklentilerin artarak devam etmesinin arkasında 6.700 dolarlık Bitcoin fiyat yükselişinin bulunduğunu deklare etti.

Bitcoin 6.732 dolar sınırını geçmiş olduğu 2 günlük sürede itimat tazelemiş ve eski yatırımcılarına yine bildiri vererek ”ben buradayım!” mesajı vermişti.

Burada olup olmadığını 3 aylık vakit dilimi doğrulayarak

Bitcoin’in hakikaten geri dönerek dönmediği ve yine eski performansını gösterip göstermeyecek bulunduğunu ise gelecek 3 ay vade gösterecek. 2018 yılı sonuna kadar kafi performans göstermemesi durumunda Bitcoin’in negatif sürece daha çok katkı sunacak olduğu ve pozitif olan yatırımcıları da piyasadan uzak tutmaya sebep olabilecek olduğu yönünde değerlendirmelere niçin olması planlanıyor.

Jim Iurio ve öteki analistlerin açıklamalarının ne olduğu değil, Bitcoin’in bu süre içinde ne bulunduğunun mühim bulunduğunu da piyasa fiyat artış ve düşüşleri gösterecek.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.