John McAfee İddialı: Haziran Ayında Yükseliş Olacak

John McAfee, kripto paralar üstünden tahminler sergilemeye devam ediyor. Bitcoin’in gelecek ay itibari ile beraber oldukca daha iyi seviyeye gelecek olduğundan ümitli olduğuna değinen John McAfee, bu mevzuda kendi düşüncesinin bu bulunduğunu, daha yüksek seviyelerin görülmesinin önünde bir engel olmadığını beyan etti. 12 Haziran zamanı itibari ile beraber büyük bir dönüş yaşanmasının beklendiğine değinen McAfee, Temmuz ayında ise Bitcoin’in 15.000 dolar olacak bulunduğunu iddia etti.

Kripto paraların kuvvetli bulunduğunu iddia eden ve devamlı olarak yükselecek olduğuna dair iddialar ortaya atan sadece bu iddiaları bir türlü tutmayan John McAfee’nin Haziran ve Temmuz ayı ile ilgili olarak iddialarının tutmaması durumunda güvensizlik ortamının son aşama katlanacak olduğu tahmin ediliyor.

Bir tek İddia Etmekle Kalıyorlar

Bitcoin’in fiyat düşüşü ve yükselişini John McAfee ve öteki yorum meydana getiren insanoğlu belirlemiyor olmasına karşın ortaya atılan iddialar yatırımcıların yatırımlarını geri çekmesine niçin olabiliyor. Bu durum ise piyasa hacminin düşmesi ile beraber piyasalara negatif yansırken vatandaşların sıhhatli fiyat istikrarından yana oldukları, bu durumun ise bu aşamada Bitcoin için olanaksız olduğu ifade ediliyor. Yatırımcıların bu yıl içinde son durumu gözleyerek daha sonrasında yatırımlarının yönü ile ilgili karar verecek oldukları düşünülürken, bir öteki taraftan bazı yatırımcıların Ethereum’a dahi güvenlerinin kalmadığı, bunun arkasında ise John McAfee ve Tom Lee benzeri analistlerin yaptıkları gerçek dışı yorumlar ve iddiaların olduğu bilinmekte.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.