John McAfee, Tanıtacağı Kripto Para Başına 105 Bin Dolar İstiyor

Soyadını taşıyan McAfee isminde antivirüs yazılımıyla ünlenen ve yazılım sektöründe yıldızı parlayan John McAfee, son dönemde kripto para sektörüne duyduğu yakın ilgiyle biliniyor.

Twitter hesabını etken bir halde kullanan yatırımcı, bazen adı sanı duyulmayan kripto para birimlerinin tanıtımını yaparak geniş bir takipçi kitlesine ulaşmayı başarmıştı. Şimdilerdeyse John McAfee’nin tanıtımını yapmış olduğu dijital para birimi ve ICO girişimlerinden tweet başına 105 bin dolar para talep etmiş olduğu ortaya çıktı.

Kendi ekibini kurdu!

Üstelik McAfee’nin girişimleri bu şekilde de sınırı olan değil. McAfee Crypto Team adını verdiği hususi bir ekip kuran meşhur yazılımcı, artık grup halinde açıkca “pump” ve “dump” halletmeye başladıklarını deklare etti.

John McAfee yeni servisini tanıtırken “Eğer ICO planlıyorsanız yada bir kripto para biriminin fiyatının hızla artmasını istiyorsanız, ekibimizle anlaşmanız yararlı olabilir. Toplamda 810 bin takipçiden oluşan Twitter hesabımdan yapacağım tek bir paylaşımın bedeli 105 bin dolardır. Sadece bu fiyatı takipçi sayısına böldüğümüzde yatırımcı başına maliyet yalnızca 0.13 dolara iniyor” diye izahat yapmış oldu.

Yüzde 350 kıymet kazandırdı!

Açıkca para karşılığı kripto para birimlerinin fiyatıyla oynayan John McAfee, hakkaten de bu sektörde oldukça etkili. Yapmış olduğu her bir paylaşım takip edenleri tarafınca para biriminin fiyatının yükseltilmesine yol açıyor.

O şekilde ki Burst Coin isminde adı sanı duyulmayan bir para birimi, McAfee’nin yapmış olduğu tavsiye niteliğindeki paylaşım sonrasında yüzde 350 oranında kıymet kazanmıştı. Bu da McAfee’nin tesir alanını ve yapabileceklerini gösteren bir gelişme.

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.