John McAfee’nin kripto para borsası an itibariyle kullanıma sunuldu: İşte detaylar

ABD’li işadamı ve Bitcoin savunucusu John McAfee, Ethereum merkezli merkezsiz kripto para borsasının (DEX) beta sürümünü başlattı.

Mcafeedex Beta’nın lansmanı

Merkezsiz kripto para borsası Mcafeedex olarak adlandırılıyor. Borsanın internet sayfası ise şu anda erişilebilir. Sadece McAfeedex beta versiyonunda, yalnızca temel özellikler hakkında informasyon sağlayabiliyor.

McAfee’nin Twitter hesabı üstünden yapmış olduğu paylaşımlara bakılırsa, borsa tamamen merkezsiz olacak. İşlemlerin tüm bilgileri anonim duracak, sistemde hiçbir kişisel veriyi kaydedilmeyecek. Bundan dolayı McAfeedex, kullanıcılarından herhangi bir belge, e-posta, bankacılık bilgisi yada işlem detayı sağlamasını istemeyecek.

McAfee ek olarak işlemlerde %0,25 oranında bir işlem tutarı alınacağını söylemiş oldu ve ek olarak  bölgesel engellemeler da dahil olmak suretiyle platformda herhangi bir engelleme olamayacağını belirtti.

Toplumsal ağlardaki tepkiler ise oldukça karışık. Birçok kripto para yatırımcısı, merkezsiz bir kripto para borsası için oldukça yüksek görünen yüksek işlem ücretinden şikayetçi.

İlginizi Çekebilir

Bu yazıyı toplumsal medya hesaplarınızda paylaşarak çalışmalarımızı destekleyin. Son dakika gelişmelerden anında haberdar olmak için bizi Twitter’da takip edin ve Telegram kanalımıza katılın

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.